Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy zaproszenia na Xbox Fun Day 2010!

66 postów w tym temacie

Mimo, iż nie mam Xboxa, co teoretycznie wyklucza moje szanse, napiszę tu kilka słów, a nuż ktoś się nade mną zlituje.

Dlaczego ja powinienem pojechać? Może właśnie dlatego, że nie mam konsoli Microsoftu. Tam mógłbym ją wypróbować, oraz różne gry na nią, co mogłoby mnie przekonać do jej kupna. Innych okazji zbyt wiele nie ma, jakimś trafem nikt z mieszkających w mojej okolicy znajomych nie ma Xboxa, a dopchanie się do konsoli w sklepach elektronicznych, gdzie dzieciaki obsadzają je/ją całymi dniami, to jakaś masakra.

Po drugie, należę do redakcji motogames.gram.pl (wiem, nie udzielam się zbyt wiele, ale jednak wciąż tam jestem) i mógłbym podzielić się z innymi gramowiczami oraz czytelnikami wrażeniami z imprezy i gier (głównie motoryzacyjnych, liczę może na nowego NFSa na imprezie, na pewno będzie Forza 3, w którą nie miałem okazji grać, może jeszcze inne).

Tak więc, teoretycznie jestem z góry skazany na porażkę, więc nie liczę na zaproszenie, aczkolwiek będę mile zaskoczony, jeśli je dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinienem otrzymać wejściówkę ponieważ:

1. W społeczności Xbox''a 360 jestem aktywny od "X'' lat.
2. Byłem na poprzednim Fun Day''u w Niedzicy a na tegorocznego mam 50km :D.
3. Chcę doświadczyć takich samych wrażeń jak na poprzedniej edycji, spotkać się ze znajomymi z live przy grill party oraz zobaczyć do kogo strzelam i kto do mnie strzela :P.
4. Jeżeli chcecie zobaczyć grę na poziomie (halo 3, bad company 2, forza 3) to nie może mnie tam zabraknąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo:

1. Jestem z X360 od pierwszego dnia jego polskiej premiery
2. Nie byłem na poprzednich zlotach i chciałem w tym roku juz pojechac na 100%.
3. Chciałbym miło spedzic czas z ludzmi ktorzy lubią to co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego powinienem otrzymać zaproszenie na Xbox Fun Day 2010?

Ponieważ gram odkąd tylko pamiętam. A to nie wszystko. Przez długi okres byłem graczem wyłącznie pecetowym (jeszcze wcześniej przewinęły się przez moje życie Commodore i Amiga), jednak rok temu postanowiłem zaopatrzyć się w Xboksa 360 i mam już w swojej kolekcji 12 tytułów na tę platformę. Była to bardzo opłacalna inwestycja, gdyż nie muszę się już przejmować wymaganiami sprzętowymi najnowszych gier pecetowych. Ponadto w lipcu skończy dwa latka mój blog, w którym publikuję moje fanowskie, newsy, testy i recenzje dotyczące gier - http://plejer.jogger.pl/. Jest to dla mnie naprawdę dobry trening pisarski i jeśli otrzymałbym zaproszenie, postarałbym się napisać jak najlepszą relację z tego największego w Polsce święta miłośników konsoli Xbox 360. Jeśli chodzi o mniejsze aktywności, to regularnie udzielam się na forach internetowych o grachl konfrontując moje opinie z innymi graczami, co pozwala mi utrzymać najbardziej obiektywny obraz tego, co dzieje się w świecie gier. W końcu warto poznawać inne punkty widzenia i wszystko weryfikować.

Będę bardzo wdzięczny za otrzymanie zaproszenie na Waszą imprezę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie mówię :PRoooSZeeee o bilecik :D Mieszkam 40-50km od imprezy wiec 100% będę, X360 mam już od paru lat. Przekonałem do Xa już 3 ludzi. Goldzik jest... orginalne gry są... bilecik... na razie brak. Jestem w miarę spokojnym obywatelem, więc burdy nie będzie. Mam nadzieje na świetną zabawę wśród doborowego towarzystwa.

Jankesik PL, Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,ze to ja powinienem otrzymać wejściówkę a to dlatego że:
1. Nie posiadam Xboxa i biegam po kumplach żeby móc pograć
2. Okrutnie mnie to meczy pomimo to uwielbiam grac na Xboxie
3. Zastanawiam się jak naciagnąć rodziców żeby mi go kupili ,niestety zostało tyrać w wakacje może się uda zarobić
4.Jest to dla mnie świetna okazja żeby za darmoche pograć i nikt nie będzie mi patrzył na ręce.
5.Bo w końcu choroba nigdy jeszcze nic nie wygrałem to możne los się usmiechnie
6.Wreszcie miałbym okazje uczestniczyć w czymś co mnie interesuje.
7. Te i dalej mogę tak mnożyć powody ale prawda jest taka ze piekielnie chciałbym tam być bo mnie to okrutnie rajcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to ja powinienem dostać zaproszenie, ponieważ, pomijając fakt, że na Xboxie gram od 2 lat, mam sporą kolekcje gier, jestem fanem gier muzycznych, mam 2 gitarki do GH i perkusje itd., to mój kolega tam jedzie! A on nie pojedzie beze mnie, a ja nie mam zaproszenia : ( Niech Microsoft nie stawia wyzwania naszej przyjaźni : ( Jeśli nie połączy nas Xbox Fun Day to nasz związek, może legnąć w gruzach... Jesteśmy jak Kane & Lynch, Nico i Roman, Harry i Hermiona (oczywiście to ja jestem Harrym).
Pozdrawiam, mam nadzieję, że się uda i zrobimy z Xbox Fun Day - Xbox Epic Day : )

A gierki, które przewinęły się przez moją konsolę, a trochę ich było można zobaczyć na:
http://profile.mygamercard.net/rav27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 00:18, rav27 napisał:

Sądzę, że to ja powinienem dostać zaproszenie, ponieważ, pomijając fakt, że na Xboxie
gram od 2 lat, mam sporą kolekcje gier, jestem fanem gier muzycznych, mam 2 gitarki do
GH i perkusje itd., to mój kolega tam jedzie! A on nie pojedzie beze mnie, a ja nie mam
zaproszenia : ( Niech Microsoft nie stawia wyzwania naszej przyjaźni : ( Jeśli nie połączy
nas Xbox Fun Day to nasz związek, może legnąć w gruzach... Jesteśmy jak Kane & Lynch,
Nico i Roman, Harry i Hermiona (oczywiście to ja jestem Harrym).
Pozdrawiam, mam nadzieję, że się uda i zrobimy z Xbox Fun Day - Xbox Epic Day : )

A gierki, które przewinęły się przez moją konsolę, a trochę ich było można zobaczyć na:
http://profile.mygamercard.net/rav27



Smiesznie gadasz,najpierw niby kolega,pozniej przyjaciel a na koncu ze funday moze was polaczyc...a na koncu cos o zwiazku miedzy nim a Toba(homo?)


Widac tez ze na 75% jedziesz na piratach,masz po 2-3 acziki z kazdej gry,a tych jest okolo 30;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z wirtualna rozrywką rozpoczęła się od Commodore 64. Chociaż może ta rozrywka nie była do końca wirtualna, bo dłubanie śrubokrętem i sklejanie joysticków było jak najbardziej realne... tutaj powinna nastąpić dalsza część opowieści, jak to drzewiej bywało. Jak to dawniej gry były lepsze, bossów pokonywało się machając joyem na wszystkie strony przez pół godziny a nie poprzez quick time event, niebo było bardziej niebieskie, a wódka smakowała lepiej.

Jednak po przewinięciu kilkunastu lat w przód skupmy się na teraźniejszości. Jak można się domyśleć jestem graczem z baaardzo dużym bagażem doświadczeń i chociaż zdarza mi się tęsknić za dawnymi czasami (z wiekiem coraz częściej), to jednak właśnie wobec mojej najnowszej konsoli - xboxa 360 bywam czasem bezkrytyczny. A dlaczego? Otóż zdałem sobie sprawę z jednej ciekawej rzeczy. Mianowicie pewnie gdyby nie dzisiejsze możliwości konsoli i obecnej sytuacji na rynku (wszystko bezproblemowo dostępne) nie udałoby mi się być wciąż aktywnym graczem. Liczba wiosen na karku i natłok obowiązków, praca, praca i praca, sprawiają, że zbawieniem dla mnie jest możliwość grania w interesujący mnie tytuł po kilkunastu sekundach (w przypadku gier arcade nawet licząc wraz z kupnem!) od odpalenia konsoli. Nie miałbym już teraz czasu ustawiać wszystkiego zamiast grać. A już na pewno granie w multiplayera nabrało nowego wymiaru - za czasów C64 każdy musiał mieć obowiązkowo swój stołek na joystick :)

Pamiętam również zloty graczy z dawnych lat, kiedy organizacja często odbywała się listownie na łamach jakiegoś pisma przez kilka miesięcy. Dlatego cieszę się, że teraz może wszystko odbywać się tak sprawnie, a umówienie się z graczami z całej Polski, z którymi ma się kontakt na co dzień poprzez headset i na forach, nie stanowi żadnego problemu. Bardzo chciałbym uczestniczyć w tegorocznym święcie fanów xboxa 360. Myślę, że mógłbym wnieść coś do tego wydarzenia moim doświadczeniem i skromnym udziałem.

Jako, że wciąż udaję mi się być hardkorowym graczem do postu dołączam fotkę mojej kolekcji kilkudziesięciu gier na xboxa (zbieractwo trzyma się mnie jeszcze od czasów najstarszych konsol):
http://pl.tinypic.com/r/2mm96ig/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamertag - ww3pl

A od siebie daję małą-wielką improwizację, w czasie nagrywania której patrzyłem tylko na X360.
Za jakość naprawdę przepraszam, ale nie bardzo miałem jak poprawić poziomu głośności. Still, wystarczy zgłosnić i po problemie.
Edit

Tinypic się zbuntował, daję linka z rapidshare :(
http://rapidshare.com/files/409052747/wielkaimprowizacja.mp3

EDIT, 23:59
http://tinypic.com/player.php?v=bg5ufm&s=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 23:56, ww3pl napisał:

Gamertag - ww3pl

A od siebie daję małą-wielką improwizację, w czasie nagrywania której patrzyłem tylko
na X360.
Za jakość naprawdę przepraszam, ale nie bardzo miałem jak poprawić poziomu głośności.
Still, wystarczy zgłosnić i po problemie.
Edit

Tinypic się zbuntował, daję linka z rapidshare :(
http://rapidshare.com/files/409052747/wielkaimprowizacja.mp3

EDIT, 23:59
http://tinypic.com/player.php?v=bg5ufm&s=3

Chłopie, Konrad się chowa @_@


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 09:05, miedzianek napisał:

Ok,powie ktos kiedy bedzie lista wygranych?

Pewnie pojawi się odpowiedni news z listą osób, które zdobyły ów zaproszenie. Troszkę cierpliwości : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 09:10, Isildur napisał:

> Ok,powie ktos kiedy bedzie lista wygranych?
>
Pewnie pojawi się odpowiedni news z listą osób, które zdobyły ów zaproszenie. Troszkę
cierpliwości : )



Po prostu pytam zeby wiedziec gdzie sprawdzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie płacili tym dziewczynom (hostessom), to zapewne byłaby to do bólu samcza impreza, no może z wyjątkiem kilku narzeczonych wyciągniętych traktorem (na katowskiej ławie) z domu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 22:01, miedzianek napisał:

Nie to ze ponaglam ale trzeba urlop zaplanowac wczesniej,kiedy wyniki...?

Ci, którzy mieli dostać zaproszenie już zostali poinformowani o wygranej, więc możesz odpuścić sobie spamowanie, jeżeli nie dostałeś wiadomości :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można poprosić o jakąś listę wygranych? :). Niestety e-mail na którego jestem zarejerstrowany na gram.pl został tymczasowo zablokowany i nie mogę sprawdzić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować