Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czym będzie Jagged Alliance Online?

8 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2010 o 11:41, Garett napisał:

Jagged Alliance Online ? Niestety, to nie jest swietna wiadomosc.


A czemu? Wreszcie koniec z "czitującym" AI i prawdziwa rozgrywka z żywymi przeciwnikami <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie jak to będzie zrobione - czy krótkie misje zespołów najemników, z których każdy jest sterowany przez jedną osobę? Czy dwuosobowe potyczki najemnicy vs. "bad guys"? No, chyba, że będzie to tytuł dla jednego gracza, tylko dostępny przez przeglądarkę.

Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić taką grę w konwencji online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie lubie gier pzegladarkowych to ta byla by zajebista. a co do rysunku to jest taki typowy:
duzy koles z m60 i cygarem, kozak na srodku z dualem, jakas laska zawsze musi byc (i oczywiscie ze snajperka) na czarno ubrana czyli pewnie taki rodzaj cold hearted bitch : D i jeszcze typ z shotgunem : D ale ten w helmie to jakos tak krzywo ma to ubrane na glowie jak jakis za duzy garnek xD.

co do ONLINE albo zmiany na MMO w prawie kazdej grze ktora jest odswiezana to wkurza mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie mowa o strategii... za kilka tygodni usłyszymy o ''rozwiniętej mechanice strzelania, aby nie czynić gry hermetyczną produkcja dla fanów strategii''. Potem o MMOFPS z rozbudowanymi opcjami strategicznymi i taktycznymi. Wreszcie dostaniemy takie trochę większy DeathMatch i CTF w realiach luźno przypominających JA. Pozostanę na razie przy starej dobrej taktycznej grze turowej (ciekawe jak to chcieli przenieść w tryb online?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować