Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

No to ja napisze kto mi zapadł w pamięci:) (bo lubię sporo osób, ale w momęcie gdy to pisze nie wszystkim sobie przypomnę, więc jak ktoś mnie lubi a go nie wymieniłem to zjeb... mnie;P )

- Seaven (Tego pana już chyba nie ma na forum;-/)
- WorldWar3PL
- Soleila (Może to i banalne, ale kto jej nie lubi?:P ;)
- Arar
- lurynowicz :)
- ciaputek
- WoWmen (Wrócił bo pre-paid mu sie skończył, więc znów go mamy na naszym forum:)
- S.V.P.A.M (Bo daje tapetki, choć coś ostatnio sie opuścił:))
- RobeN (bo zawsze potrafi dobrze doradzić co do całego kompa) (nie tylko kraty graficznej:) I że jest sympatyczny:) No i za całokształt:)
- Ninja Seba ( no kurka jak mnie nie będzie w lipcu na forum to pytać sie Ninja Seby co się stało ze mną:P )
- ciaputek
- Araondoion (Po prostu jakoś tak go lubię i tyle :)
- Yamamoto (a co ktoś przeciw?:P )
- wdowiakm
- Ponury Żniwiarz ( bo to dobry przykład jak to ze rzniwiarza stał się Żniwiarzem:) Stara się i znów do nas zawitał:) Oby tak dalej:)
- shelion (co to za zdziwienie? Nie dość że "Poznaniaczka" to i pomysłodawca zjazdu:) I jest fajna:P
- Keroth (Nasz organizator:)
- Lumbago ( tak jakoś mi w pamięci zapadł:) Może później sobie przypomnę czemu:P
- glizda101 (eee.. Bo lubi cole:P )

Tak jak pisałem na początku pewnie jest sporo osób które pewnie nadają się na tą listę ale w tym momęcie nie pamiętam danych xywek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 20:11, Stwór napisał:

- shelion (co to za zdziwienie? Nie dość że "Poznaniaczka" to i pomysłodawca zjazdu:) I jest fajna:P


No tak, tylko że ja się zupełnie nie dziwię :) U mnie figuruje Ona na miejscu pierwszym... [i nie patrzcie wstecz, chodzi mi o chwilę obecną :)]. To, że jest z Poznania i zaproponowała zjazd ma oczywiście swój udział w tym... ale jest maaasa innych rzeczy, za które ją... lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 20:11, Stwór napisał:

- shelion (co to za zdziwienie? Nie dość że "Poznaniaczka" to i pomysłodawca zjazdu:) I jest
fajna:P


Bardzo dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 20:32, Yarr napisał:

No tak, tylko że ja się zupełnie nie dziwię :) U mnie figuruje Ona na miejscu pierwszym...
[i nie patrzcie wstecz, chodzi mi o chwilę obecną :)]. To, że jest z Poznania i zaproponowała
zjazd ma oczywiście swój udział w tym... ale jest maaasa innych rzeczy, za które ją... lubię
:D


Oj Ty :D Napiszę tylko: nawzajem :))) [odnośnie maaasy rzeczy i wielokropka :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 20:32, Yarr napisał:

No tak, tylko że ja się zupełnie nie dziwię :) U mnie figuruje Ona na miejscu pierwszym...
[i nie patrzcie wstecz, chodzi mi o chwilę obecną :)]. To, że jest z Poznania i zaproponowała
zjazd ma oczywiście swój udział w tym... ale jest maaasa innych rzeczy, za które ją... lubię
:D


Lizus:P hehe:) no właśnie by podkreślić że nie tylko za te dwa powody dopisałem że jest fajna:) Chciałem napisać więcej ale inni by jeszcze zazdrościli i co? musiałbym każdemu taki ospisa długi dawać;) A pisząc fajna uogólniam bardzo duzo fajnych "rzeczy":)

shelion <---- Ależ proszę bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam krótką listę
RX-8 za rozmowy o muzyce
Evil Khan - za całokształt
Vilmar - za staty
SwenG - za nocne rozmowy;P
Marcuz89 - za kilka miłych wymienionych zdań na GG i za wielką rodzinę :D

Ponadto są pewnie jeszcze osoby o których zapomniałem i które za to przepraszam :)

a skoro mowa o kontakcie to namiar na mnie GG:9126033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 21:23, natanadler napisał:

Marcuz89 - za kilka miłych wymienionych zdań na GG i za wielką rodzinę :D



Mamy nowego forumowicza, który małpuje mój nick?? <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 20:40, skyler napisał:

Proszę proszę jak się rozgadali - a już myślałem że zrobiliście sobie urlopy od forum ;)


No proszę, nie doceniono nas ;P Shelion, chyba się powinniśmy jakoś obruszyć, coś zamanifestować... eee... coś takiego... ? ;P

Stwór -> tak jak napisał skyler: jakich na przykład? [chodzi o te "rzeczy"]... [oj... to znaczy nie o te, tylko o te, o które Ci chodziło, a nie napisałeś] ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 20:11, Stwór napisał:

- Ninja Seba ( no kurka jak mnie nie będzie w lipcu na forum to pytać sie Ninja Seby co się stało ze mną:P )


O przepraszam, ale skąd niby ja będę miał wiedzieć co się z Tobą stało? :P

Ps. Masz jeszcze caaałe 3 dni spokojnego żywotu xD

Pps. A kto powiedział, że nie będzie Cię tylko w lipcu? <sasasa> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 21:31, Yarr napisał:

> Proszę proszę jak się rozgadali - a już myślałem że zrobiliście sobie urlopy od forum
;)
No proszę, nie doceniono nas ;P Shelion, chyba się powinniśmy jakoś obruszyć, coś zamanifestować...
eee... coś takiego... ? ;P


"coś zamanifestować"? Na przykład co? :P Tonę w tych wielokropkach :D Trafiona zatopiona, powiedziałabym nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 21:47, shelion napisał:

Tonę w tych wielokropkach :D Trafiona zatopiona


Pożyczę Ci swój aqualung :) A że trafiona i zatopiona to wiem, bo i ja w tym samym oceanie pływam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykli użytkownicy:
Furrbacca - Za FM, za topic filozofii i ogólnie zainteresowanie się nią, mimo iż trochę wymarła.
Vilmar - Za to, że był, jest i chyba zostanie. A mało takich.
Modest - Vermin - Spoko koleś, prowadzi karczme, zawsze doradzi z Diablo, no i ze starego forum.
Darnok - Piłka Nożna, zawsze można pogadać nie tylko na ten temat, szkoda, że jako kibice stoimy po ZUPEŁNIE róznych stronach. :)
Ziemas - Rozmowy na gg, dawna znajomość.
S4jm0n - J.W.
Golem - Kolega prywatnie.
Yarr - Za to, że nie dał się sprowokować, rozmowy na gg.
Arar - Za niektóre poglądy, podejście do życia.
walgierz - Historia, historia, historia.
HumanGost - Udziela się w wielu "moich stałych wątkach" i zawsze można powymieniać poglądy.
KrzysztofMarek - J.W.
Widek - Muzyka.
Lampek - Świetny gracz FM, trochę na gg.
Glizda - J.W.
Nulinka - Ciekawe podejście do życia, wiara w miłość czasem trochę zbyt "idealistycznie", ale co tam. :)
GeoT - za charakter.

Moderatorzy / Pracownicy CDP
Volvox - Było mi dane najlepiej Go poznać i poznałem Go z dobrej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować