Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

Ranking 1.4

DragonLord - za pomoc w GW
DEViANCE - za gry w GW
HumanGhost - j.w.
Arar - za gre w GW i rozmowy na gg
pitah - za niektóre teksty w GW
Latniak - za pomoc w GW
Jozeph - GW
Kafar - za gadki na gg :D
Budo - GW
Dirr - GW
Konrad512 - GW

No co tylu ze mną w gildii jest :D:D

C.D.

master111 - kumpel od wielu lat, więc nie mozna go nieuwzględnić :)
RobeN - najfajniejszy moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 18:39, TYHE napisał:


Prażyno, spamujesz sobie, spamujesz, ale juz dość.
Regulamin jest tu http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
Podpowiem, że czepiam się jednowyrazowych postów, pisania wielokrotnie tego samego, w tym podawania
ciągle linka do swoich fotek.
Jeśli nie masz niczego nowego do napisania, to zawsze możesz pomilczeć.
Zważywszy, że juz raz podłapałaś ostrzeżenie [ http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8000&pid=16],
powinnaś zwracać trochę uwagę na styl swoich postów.

-1

powiem ci jeszcze ze ja nie mam ochoty milczec i nikt mi nie bedzie gadal kiedy sie mam zamknac;/ jak bede chciala to sobie bede spamowac i robic inne rozne rzeczy nawet jesli sa one zabronione:/ jak ci to sprawia taka frajde to sobie mnie degraduj, banuj i co tam jeszcze chcesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:19, Prażyna napisał:

powiem ci jeszcze ze ja nie mam ochoty milczec i nikt mi nie bedzie gadal kiedy sie mam zamknac;/
jak bede chciala to sobie bede spamowac i robic inne rozne rzeczy nawet jesli sa one zabronione:/
jak ci to sprawia taka frajde to sobie mnie degraduj, banuj i co tam jeszcze chcesz.....



Aż dostaniesz bana...i skończą się spamowania itp., itd.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaaaaaa.... z tego wyniknie krótka kłótnia...wiadomo co ją zakończy ;)

Ja wieczorkiem dorzucę moich kandydatów, bo musze was sobie wszystkich spisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:21, graczomaniak napisał:

> powiem ci jeszcze ze ja nie mam ochoty milczec i nikt mi nie bedzie gadal kiedy sie mam
zamknac;/
> jak bede chciala to sobie bede spamowac i robic inne rozne rzeczy nawet jesli sa one
zabronione:/
> jak ci to sprawia taka frajde to sobie mnie degraduj, banuj i co tam jeszcze chcesz.....



Aż dostaniesz bana...i skończą się spamowania itp., itd.:))
to sobie zrobie nowe konto i znowu sobie bede pisala to na co mam ochote;) proste..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 20:19, Prażyna napisał:

powiem ci jeszcze ze ja nie mam ochoty milczec i nikt mi nie bedzie gadal kiedy sie mam zamknac;/
jak bede chciala to sobie bede spamowac i robic inne rozne rzeczy nawet jesli sa one zabronione:/
jak ci to sprawia taka frajde to sobie mnie degraduj, banuj i co tam jeszcze chcesz.....

Jasneee... będziesz spamowała dopóki pozwoli ci moderator. Rób tak dalej a dostaniesz bana i się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 20:22, Prażyna napisał:

> to sobie zrobie nowe konto i znowu sobie bede pisala to na co mam ochote;) proste..:)

Już taki jeden jest któremu Roben banuje każde nowe konto,żeby sie facet nie mógł wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:22, Prażyna napisał:

> to sobie zrobie nowe konto i znowu sobie bede pisala to na co mam ochote;) proste..:)


Ty tak sama od siebie piszesz te bzdury, czy ktoś Ci każe??? Bo nierozumiem ludzi, którzy chcą innym zaimponować czego oni to nie zrobią, ale tacy to najcczęściej marnie kończą. Zaufaj mi.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:23, Darkstar181 napisał:


> > to sobie zrobie nowe konto i znowu sobie bede pisala to na co mam ochote;) proste..:)

>
Już taki jeden jest któremu Roben banuje każde nowe konto,żeby sie facet nie mógł wypowiadać.

a skad bedzie wiedziala ze to ja???:/ dam sobie nowy nick i sie nie kapnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:24, graczomaniak napisał:

> > to sobie zrobie nowe konto i znowu sobie bede pisala to na co mam ochote;) proste..:)


Ty tak sama od siebie piszesz te bzdury, czy ktoś Ci każe??? Bo nierozumiem ludzi, którzy chcą
innym zaimponować czego oni to nie zrobią, ale tacy to najcczęściej marnie kończą. Zaufaj mi.:))


wcale nie mam zamiaru tu nikomu imponowc..to nie jest moj cel..;/ mam ciekawsze.... ja poprostu odpowiadam to co mysle a to ze w twoim mniemaniu sa to bzdury to trudno..nie moj problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 20:22, Prażyna napisał:

> to sobie zrobie nowe konto i znowu sobie bede pisala to na co mam ochote;) proste..:)

Prazyna proszę Ciebie zebys tak nie rozrabiała bo juz zaczynam czegos żałować i w następnej liście Ciebie nie uwzględnie. Więc uważaj ja czytam nie musze nic mówić ale czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 20:24, Prażyna napisał:

a skad bedzie wiedziala ze to ja???:/ dam sobie nowy nick i sie nie kapnie;P

Kobieto wiesz,co to jest adres IP? To coś zawiera przybliżone twoje dane takie jak informacja z jakiego miasta pochodzi. Wystarczy że zobaczy że ten sam numer co zabanowane konto i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończmy ten offtop bo wszyscy dostaniemy po łbie. Najlepiej zacząc to w obywatel, a co wyżej, albo w temacie o moderatorach.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:24, Prażyna napisał:

>
> > > to sobie zrobie nowe konto i znowu sobie bede pisala to na co mam ochote;)
proste..:)
>
> >
> Już taki jeden jest któremu Roben banuje każde nowe konto,żeby sie facet nie mógł wypowiadać.

a skad bedzie wiedziala ze to ja???:/ dam sobie nowy nick i sie nie kapnie;P



Ty modów nie znasz! Ja jako xywka 1 gdy dostałem bana to jestem gierojem i się sam przedstawiłem ale potem było inaczej. Modowie mają dostęp do "tajnych" ;-) informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było niezłą afera czyżby chodzi o Lwa :P

Chciał bym dodac do mojego rankingu modków
RobeN - za pomoc z jednym tematem
TYHE - za nauki i pouczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:25, graczomaniak napisał:

CDP ma dostęp do wszystkich twoich nowych i starych kont, moderatorzy też, także tu nie bedzie
wielkiej filozofii.:)

to co oni mi kompa namierza?? i z tego kompa juz nikt nie bezdie mogl tu pisac??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:27, Prażyna napisał:

to co oni mi kompa namierza?? i z tego kompa juz nikt nie bezdie mogl tu pisac??:/


Pod tym IP na pewno nie bo nikt nie lubii się narażać na ban. :)

PS. Sorki za ten post, ale nie mogłem sie powstrzymnać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może skrócimy sprawę.
Pytanie: czy zamierzasz świadomie i tendencyjnie łamac Regulamin i ignorowac uwagi moderatorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:27, Prażyna napisał:

> CDP ma dostęp do wszystkich twoich nowych i starych kont, moderatorzy też, także tu nie
bedzie
> wielkiej filozofii.:)
to co oni mi kompa namierza?? i z tego kompa juz nikt nie bezdie mogl tu pisac??:/

Zgadza sie nikt nie bedzie mogl pisac z Twojego komputera więc uważaj i przestrzegaj regulaminu a będzie dobrze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować