Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2012 o 11:58, luzac napisał:

Wiem jedno, W KOŃCU mam zaległe zdobyte bronie rodowe,

racja mi tez doszły nowe bronie rodowe ale tylko do mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 11:32, kuffell napisał:

witam, wiecie może co daje nowy patch ??

Z tego co jest w pliku readme po zainstalowaniu patcha to poprawili tylko nadpisywanie osiągnięć przy porównywaniu profili dynastii.
Jak dla mnie to był najmniejszy problem, bo nigdy w porównywanie się nie bawiłem. Pozostaje czekać na patcha 1.3 czyli pewnie za jakieś 2 miesiące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 14:23, Azazell napisał:

Czy można ten patch pobrać w normalny sposób?

Jak zaczyna się pobierać, kliknij zaawansowane i będziesz tam miał link do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu cos namieszali :/
Za co otrzymałem nowe bronie rodowe? (dostalem 3: Żelaznopióry, Wysysacz Dusz i Miecz Wilków)
np :
Miecz Wilków skoro jest to nagroda za wykonanie misji "Jak skradają się orkowie" w 1. scenariuszu Twierdzy (pokonanie Markusa) a ja nie przechodzilem tej kampanii!!!
Co, dali jako zadoscuczynienie za zbugowana gre?

i ostatnio grajac w pojedyncza mapke bohaterem Sławojem dokupiłem drugiego bohatera ze specjalizacją Mistrz kapłanek i ku mojemu zdziwieniu po wymianie wojsk i artefaktow miedzy nimi w specjalizacji Slawoja pojawila sie specjalizacja tego drugiego bohatera !! Na szczescie po wczytaniu gry na nastepny dzien juz wszystko wrociło do normy ale te zamiany to......
Jak nie osiagniecia przy porownaniu, czy jednostki ulepszone ze zdolnosciami podstawowych (patrz szkielet) to j.w. :/
Mapy tez sa zbugowane. Np na mapie Złoto Brimstone''a lewy gorny rog i chodzenie po wodzie - wiem czepiam sie bo tam nic nie ma ale....
Aż żałuję że kupiłem tą gre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie żałuje ze kupiłem, jednak jestem rozczarowany, jak wychodziły poprzednie częsci to robiły furorę a Homam 6 jest jaki jest ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz którą mogliby zmienić jest Nazwa tworzonego przez nas bohatera ograniczona tylko do jednego ciagu liter tzn ograniczenie tylko do imienia (max 13 liter bez spacji) np Artur
A gdybym chcial stworzyc np Artura Wielkiego to juz sie nie da :/
Jakoś w grze moze wystepowac Książe Sławoj wiec dziwi mnie takie ograniczenie przy tworzeniu nowych bohaterow.
Tak samo brak polskich liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weekend = Brak możliwości grania ( szkoda że właśnie wtedy mam czas zeby grać ale to tak na marginesie )
widocznie firma UBISOFT może sobie na to pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie nie mieli qrde kiedy robic porządków z Forum i teraz wogóle nie idzie się zalogować żeby sobie pograć. Q...... długi weekend to jak zwykle problemy. %$&@$%&$ UBI.
I jak zwykle po dupie dostaje kto ? Gracz który kupił oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 17:49, Azazell napisał:

Ja tam się normalnie od 3 dni loguje. Może macie jakieś trefne klucze? Dziwna sprawa.
Albo macie totalnego pecha.

Mam wersję pudełkową i teraz też nie mogę się zalogować - komunikat - usługa jest niedostępna - pozostaje tylko offline.
To kolejny weekend jak ten syf nie działa.
Już kilka mejli z niezłymi bluzgami poszły do suportu - wiem, że mnie zleją - ale jadę po nich jak po pasach bo to farsa jest. Więcej od nich nic nie kupie - swoją polityką to mnie tylko to złego zachęcają i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję za 41zl :P tzn klucz z allegro. I jakoś tylko raz mnie nei zalogowało do Online, chociaż az tak dużo nie gram bo to wszystko wina SKyrim :). No ale dziś jutro muszę sobie porządnie pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2012 o 17:55, Azazell napisał:

Ja mam wersję za 41zl :P tzn klucz z allegro. I jakoś tylko raz mnie nei zalogowało do
Online, chociaż az tak dużo nie gram bo to wszystko wina SKyrim :). No ale dziś jutro
muszę sobie porządnie pograc.


Ok to plizz sprawdź teraz czy możesz się zalogować i daj znjać jak możesz ( z anno 2070 mam tak samo - usługa nie dostępna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze szczerego serca życzę ubi żeby zbankrutowało i było zmuszone do odsprzedaży marki heroes komuś kto nie chce jej wykończyć... ok, dostęp do internetu to moja działka i jak nie mam, nie gram, wiem kogo winić, ale jak wyłączają serwery w weekend - wtf, to nie jest rynek sprzedaży śrubek - my nie gramy 9-17 pn-pt... ręce opadają...
nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić po premierze - wracam do kings bounty i innych gier, których wydawcy nie mają graczy którzy już wydali pieniądze, głęboko w..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W chwili obecnej doświadczamy problemów natury technicznej, które uniemożliwiają zalogowanie się do naszych gier za pomocą Ubisoft Game Launcher. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane zainstniałą sytuacją"

i wszystko jasne... chociaż trochę to nie w porządku że nie można zagrać nawet offline ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować