Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostrożna kreacja Starkillera w The Force Unleashed II

12 postów w tym temacie

A ja bardzo lubię produkcje rozgrywające w czasach Trylogii, właśnie przez obecność wielu znanych postaci i liczne nawiązania do filmów. Gry, których akcja rozgrywa się w odległych czasach jakoś do mnie nie przemawiają, brakuje Imperium, brakuje Vadera itd. ^^

Dlatego mam nadzieję, że twórcy The Force Unleashed II nie zawiodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wystarczyło by grę przenieść w czasy po ep 6 :( trochę mnie wkurza to upychanie historii albo pomiędzy ep 3 i 4 albo między 2 i 3 (Wojny klonów). w TFU się cyckają podczas gdy w serialu animowanym robią takie cuda ze światem SW że głowa mała :D

btw. ktoś wie co się stanie z Asoką ? fajnie jak by spotkała Starkillera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja... Muszą uważaj jak jasny pierun... ;D

Ale jakby zrobili Jedi Academy 2 i się pobawili tą materią to byłby to hit... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arborek - Tylko, że po 6 epizocie nie ma darth vadera i imperatora.

A co do gry to już się nie mogę doczekac.
I też dzisiaj w nocy odpalam ultimate sith edition :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 11:22, arborek napisał:

a wystarczyło by grę przenieść w czasy po ep 6 :( trochę mnie wkurza to upychanie historii
albo pomiędzy ep 3 i 4 albo między 2 i 3 (Wojny klonów). w TFU się cyckają podczas gdy
w serialu animowanym robią takie cuda ze światem SW że głowa mała :D

btw. ktoś wie co się stanie z Asoką ? fajnie jak by spotkała Starkillera :D

Przecież nie zrobią gry dziejącej się w czasach Legacy lub później, gdy mają ogromną przerwę między III a IV epizodem. Nawet serial aktorski SW ma się rozgrywać w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie świetna gra :) A skoro dwójka skupia się na postaci bohatera, to nie ma obaw o wpływ na galaktykę.

Początki Rebelii są nie jasne w filmie, więc twórcy ładnie "włożyli" postać Starkillera jako twórcę sojuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem SW, ale generalnie lata mi to koło nosa czy FU będzie zgodne fabularnie z wątkami znanymi z filmów. Dla mnie Darth Vader może zginąć :P Przecież to spin-off, flashback czy jak tego nie nazwiemy - alternatywna historia. Więc nie wiem czym się przejmują? Reakcją fanów? ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzech tak się składa,że pierwsza część z zakończeniem gdy Galen ginie jest Kanoniczne. Czyli nie spin-off ani nic w tym guście. To co robią ma być potem ustawione jako kanon historii SW więc muszą się namęczyć :D Albo rozwiążą to w prosty sposób. A jaki? Cała historia w grze opowiedziana może być tylko urojeniem i wizjami zadręczonego klona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować