Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Silnik EGO mocno przebudowany dla F1 2010

9 postów w tym temacie

na biezaco sledze to co sie dzieje wokol f1 2010 i widzialem juz kilka ocen z roznych magazynow growych, wyniki przewaznie to 9/10. Ciekawi mnie ile z tego bylo sponsorowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, bardzo ciekawi mnie model zniszczeń. :P Nie wyobrażam sobie, by CM olało ten element w bolidach tak szybkich jak te w F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że będzie to śmieszny arcade pokroju innych gierek Codemasters, lata świetlne odstający od takiej produkcji jak Forza 3. Ktoś się nastawia na coś poza grafiką to się na raczej zawiedzie, bo gdyby przeszczepić choćby coś na kształt modelu jazdy auta F1 to do pogrania byłoby tylko na kierze i to nie byle jakiej... A jak wiadomo w taki segment Codemasters nigdy nie celowało, tu ma się wszystko błyszczeć i pięknie wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wierze w ekipe Codemasters , robi wszytsko wspaniale.
jestem pewien ze zrobi wszytko aby gracze byli zadowoleni, swietnie ze za F1 ta ekipa sie wzięła.
Jeszcze na ich produkcie się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 22:35, scyzor napisał:

Ktoś się nastawia na coś poza grafiką to się na raczej zawiedzie, bo gdyby przeszczepić choćby coś na kształt
modelu jazdy auta F1 to do pogrania byłoby tylko na kierze i to nie byle jakiej...


Nie żebym bronił Codemasters bo zgodzę się z Tobą, że to raczej będzie przyjemne arcade, ale na przykład w gry Geoffa Crammonda można było grać nawet na klawiaturze wykorzystując uproszczony model jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 21:10, Vojtas napisał:

Heh, bardzo ciekawi mnie model zniszczeń. :P Nie wyobrażam sobie, by CM olało ten element
w bolidach tak szybkich jak te w F1.

mam nadzieje, ze zniszczenia beda trzymac poziom dirt/grid to bede mial niezla zabawe, kiedys lubilem w ktorejs edycji gier f1 robic kraksy i ogladac na powtorkach, np. po dlugiej prostej jest ostry zakret i wszyscy hamuja, tylko nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować