Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Medal of Honor musi sprzedać się w trzech milionach sztuk

21 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2010 o 09:38, arborek napisał:

Po tym co widziałem w becie... raczej nie ma szans żeby moja kasa wylądowała w ich kieszeni
:( ale może inni uważają inaczej... ja wole kasę wywalić na Black Ops i Halo Reach :D

A grałeś może w jakąś Betę BO czy Halo?, bo ja nie.., nawet bety jeszcze do tych gier nie znalazłem... i nie oceniałbym tych dwóch tytułów tak bardzo dobrze tylko dla tego że mają dobrą sprzedaż i są popularne ich poprzednie części..., ja na CoD skończyłem na drugiej części gdzie wojna się toczyła w drugiej Wojnie światowej..., w te dalsze mi już się nie chciało grać... nie ten klimat..., MoH przynajmniej daję nam podobną historię która działa się w Afganistanie, a nie jakieś zmyślone wojny jak to się ma w CoD: BO.

Jeszcze jedno, Bety po to są puszczane by właśnie większa rzesza ludzi testowała grę od Bugów i błędów gry by nie puścić zabugowanej finalnej wersji (jak to było z nową częścią Aliens vs Predator, dali finalną wersję zabugowaną, pełną błędów i potem maaaasaaa patchy do pobierania czy nawet taki Gothic 3, dobra seria a technicznie sknocona :o), skąd wiesz że nowa część CoD nie będzie spartolona technicznie? czy nawet Halo?, CoD robi jakaś nowa firma, może ona będzie chciała zniszczyć dzieło poprzednich firm tym razem technicznie?, przecież CoDy podobno były strasznie zbugowane te Modern Warfare, na każdym forum tak czytałem, ja bym się jeszcze zastanowił nad wyborem gier... na twoim miejscu..., bo moim zdaniem lepszym wyborem będzie kupienie MoH''a nowego! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować