Zaloguj się, aby obserwować  
evilemot

Shogun II: Total War

1255 postów w tym temacie

Informacje na wiki czasem się mijają z prawdą, ale podobno mają siedzibę w Horsham, West Sussex, Wielka Brytania. SEGA Europe także ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, w Londynie.
BTW nie pamiętam kiedy ostatnio patch do gry wywołał takie oczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 16:28, damlon napisał:

Informacje na wiki czasem się mijają z prawdą, ale podobno mają siedzibę w Horsham, West
Sussex, Wielka Brytania. SEGA Europe także ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, w Londynie.
BTW nie pamiętam kiedy ostatnio patch do gry wywołał takie oczekiwanie.

Nie pomyliłem się CREATIVE ASSEMBLY BRISBANE AUSTRALIA .Wystarczy instrukcje przewertować lub oglądnąć liste płac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to pewno oddział na europe
The Creative Assembly,
Spire Court,
Albion Way,
Horsham,
West Sussex,
RH12 1JW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch już się uploaduje/zuploadował na server steam, teraz czas jego wydania zależy wyłącznie od Steama. CA nie ma na to już wpływu ;/
Prawdopodobnie patch będzie o 19 (mam taką nadzieje :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 17:25, Buachu napisał:

Prawdopodobnie patch będzie o 19 (mam taką nadzieje :D)


No to wieczorkiem pierwszy raz w historii gier online użyję jazdy z katanami xD (a zdobyłem aczika za 200 zwycięstw więc trochę tych bitew rozegrałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 17:31, Smooqu napisał:

No to wieczorkiem pierwszy raz w historii gier online użyję jazdy z katanami xD (a zdobyłem aczika za 200 zwycięstw więc trochę tych bitew rozegrałem ;D

Jazda z katanami miła dla użytkowania jest.
Oddział na 4 poziomie max walka i obrona wręcz potrafi przy dobrym zagnaniu wyciąć w pień oddział pieszych katan a w porywach przy niewielkim wsparciu pobije bohatera z kataną na poziomie 1-2.
Co do osiągnięcia to tez dużo klepie ale jeszcze mi od cholery brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja klepie całkiem mało przez błazeństwo kompanów (odpalam gry drużynowe bo nie mam zamiaru tracic na kampienie w 1vs1) albo przez przeciwnika z armią na 5+ poziomie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 18:45, Buachu napisał:

A ja klepie całkiem mało przez błazeństwo kompanów (odpalam gry drużynowe bo nie mam
zamiaru tracic na kampienie w 1vs1) albo przez przeciwnika z armią na 5+ poziomie ;/


Dodaj mnie do znajomych na Steamie. Możemy wieczorem pograć 2 v 2 ?

Nick: randydisher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie kupiłem Shogun Total War 2 EK. Wcześniej grałem jedynie w roma total war oraz pierwszego Shoguna. Mam nadzieje że nie zostanę zmasakrowany w pierwszej potyczce w multi... Czy może zacząć grę od kampanii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 20:02, Axuwax napisał:

Witam. Właśnie kupiłem Shogun Total War 2 EK. Wcześniej grałem jedynie w roma total war
oraz pierwszego Shoguna. Mam nadzieje że nie zostanę zmasakrowany w pierwszej potyczce
w multi... Czy może zacząć grę od kampanii ?

Przejdź samouczki przynajmniej.
A w EK koszulka ci sie podobała? fajna katana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi aktualizacja nie chce się ściągnąć? cały czas piszę pobieranie wstrzymana. Nie wiedziałem że aż tylu ludzi się rzuci na tego pacza. edit: Jednak coś ruszyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 20:07, Pepego napisał:

Przejdź samouczki przynajmniej.
A w EK koszulka ci sie podobała? fajna katana ;)


Mam prawdziwą katanę (dobrą podróbkę oczywiście) w domu x] Ogólnie lubię samurajską kulturę z tamtego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również radzę Ci przejść chociaż samouczki, ja przed Shogunem 2 grałem jedynie w Medieval 2 i jest sporo zmian i udogodnień. Pograj też trochę w kampanie, albo jakieś własne bitwy, żeby nabrać jako takiej wprawy i wyłapać chociaż słabe i mocne strony jednostek. Ja przykładowo zauważyłem olbrzymi wzrost wagi generała w bitwie w stosunku do MII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 20:18, damlon napisał:

Również radzę Ci przejść chociaż samouczki.


Ok, nie ma sprawy. Jutro przyjdzie gra, mam nadzieje że będę mógł odpalić full detale na nVidia GeForce GTX 460M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 20:17, Carter napisał:

To ma 2 giga czy tylko mi tyle chce pobrać??

To ma 20 giga. Chyba, że instalka tyle waży. Mi z płytki szło XD a końcówka (kiedy było jakieś 95 %) z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dasz radę ;) Gra jest dobrze zoptymalizowana, ja na starym GF 7950gt gram na średnich i zero przycinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować