Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 13:29, Virus 500 napisał:

Jaką kartę lepiej kupić ?? :
ATI RADEON X1950XTX
czy
GEFORCE 8800 320MB/320bit
???????????????????????????????????????????????????????????????????

Dnia 21.07.2007 o 13:29, Virus 500 napisał:

GEFORCE 8800 320MB/320bit ---> ja bym brał tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:22, thenat17 napisał:

> Wiem ze mi pojdzie napewno tylko czy bedzie chodzil idelanie plynnie w rozdzialce 1680x1050????


niechno zgadne , taka rozdzielczosc standardowa ma twoj monitor LCD ?
jesli masz GTX i mocny procek to powinno bez problemu .


rzeczy mam takie jak piszą w moim podpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:23, Vormulac napisał:

Małe porównanie grafik czyli CryEngine 2 vs. UnrealEngine 3.


Z tego co tu widzę według mnie UE 3 lepiej się prezentuje. Grafika prezentuje niezwykle filmową jakość.
Ogólnie tekstury, oświetlenie, cienie wyglądają bardziej realistycznej. No, ale to są same grafiki a nie screeny z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak bedzie chodzil ten crysis na moim nowym kompku za 50 dni z hakiem ;]
Bo z tego co wyczytalem na forach zagranicznych i www to bedzie chodzil na maxa ^^ Oby...

A co do powyzszych screenow okaze sie dopiero w praniu co jest lepsze w ruchu na zywo na oczy bo takiego porownywanie nie jest warte swieczki moim skromnym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 14:42, MLODY2K6 napisał:

> > Wiem ze mi pojdzie napewno tylko czy bedzie chodzil idelanie plynnie w rozdzialce
1680x1050????
>
>
> niechno zgadne , taka rozdzielczosc standardowa ma twoj monitor LCD ?
> jesli masz GTX i mocny procek to powinno bez problemu .

rzeczy mam takie jak piszą w moim podpisie


trudno mi to poweidziec zwlaszcza ze jeszcze nikt nie testowal crysisa na roznych konfiguracja, lae w mniejszej rozdzialce to powinno dzialac a nawet ci hulac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:35, Carl92 napisał:

> Małe porównanie grafik czyli CryEngine 2 vs. UnrealEngine 3.

Z tego co tu widzę według mnie UE 3 lepiej się prezentuje. Grafika prezentuje niezwykle filmową
jakość.
Ogólnie tekstury, oświetlenie, cienie wyglądają bardziej realistycznej. No, ale to są same
grafiki a nie screeny z gry.


po 1 w UT3 masz wiecej barw takich ostych, mocnych , wiecej punktow swietlnych na scianach i postaciach, jakies lampi itd. a Crysisie tego nie ma .

Szczerze to gloym okiem jednemu bedzie lepsza grafa w UT3 a drugiemu w crysisie .
Trudno jest porownywac gry na roznych silnikach ! nie da sie tego zrobic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:23, Vormulac napisał:

Małe porównanie grafik czyli CryEngine 2 vs. UnrealEngine 3.


co do ostatniego screena to ktos zle go zrobil .
jest taki screen z Crysisa rownierz pokazujacy twarz i jej modeling z szczegoalmi i na tym tle to Crysis wygrywa .

moja ocena do poszczegolncyh obrazkow to :

Crysis vs UT3
1. 0 1
2. 1 0
3. 1 0
4. 0 1
5. 1 0

wynik jest jasny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 23:56, thenat17 napisał:

> > > Wiem ze mi pojdzie napewno tylko czy bedzie chodzil idelanie plynnie w rozdzialce

> 1680x1050????
> >
> >
> > niechno zgadne , taka rozdzielczosc standardowa ma twoj monitor LCD ?
> > jesli masz GTX i mocny procek to powinno bez problemu .
>
> rzeczy mam takie jak piszą w moim podpisie

trudno mi to poweidziec zwlaszcza ze jeszcze nikt nie testowal crysisa na roznych konfiguracja,
lae w mniejszej rozdzialce to powinno dzialac a nawet ci hulac .


no tak ale jak sie ma monitor ktorego domyslna rozdzieczosc wynosi 1680x1050 to jak wlaczysz rozdzialke 1280x1024 to wyglada to jak 640x480 na 17" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak sie ma monitor ktorego domyslna rozdzieczosc wynosi 1680x1050 to jak wlaczysz

Dnia 23.07.2007 o 03:54, MLODY2K6 napisał:

rozdzialke 1280x1024 to wyglada to jak 640x480 na 17" :)))


słuchaj gra ci napewno pojdzie ,ale nie wiem jak na takiej rozdzialce i w jakich detalach, nikt ci nie odpowie . ale jesli bys chciał grac na maxa to nie wiem czy by sie czasem SLI nie przydalo, chociaz na PcLab.pl testowali niejedna gre na GTX w 1680x1050 np. FEAR, Gothic 3, itd.

aha. czyli jedna mozesz właczyc nizsza rozdzielczosc ? mysle ze 1280x1024 bedzie odpowiednia i gra bedzie hulac z ,,palcem w d***e" (stare indiańskie powiedzenie :P) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 00:16, Vormulac napisał:

Masz jeszcze takie screen''y. CryEngine 2 vs. UnrealEngine 3 - część 2. :)


1. UT3 lepszy
2. Crysis lepszy
3. Crysis lepszy

ale tak jak pisale to moje zdanie, trudno jest porownac 2 gry .
np. jeden lubi jabłko a drugi banany i swojego zdania nie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UE3 jest mega-zajebisty
Porównanie Crysisa z Frontlines to zły pomysł, bo ten drugi wygląda na razie średnio. Lepiej porównywać z Gears Of War czy UT3
Gry na silniku UT3 zapewne będą mieć bardziej dopieszczone poziomy zamknięte, bo chyba CryEngine jest specjalnie po to zrobiony aby symulować środowisko naturalne (dżungla) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest mi niezwykle przykro was poinformowac o tym ze premieca Crysis zsotala przesunieta na Listopad. O to wypowiedz:

Crysis Delayed
If the EBGames listing is correct for Crysis, then a new science fiction first-person shooter computer game that is currently in development by German developer Crytek will be released in November 2007. The information is probably correct, because EBGames sent an email to those who preordered the game announcing new relase date: 1/13/2007. In Crysis related news, Dignews were able to check out Crysis running in DX10 mode on a notebook: "Running on a high-powered Toshiba Satellite notebook packing a brand new DirectX 10-capable nVidia GeForce 8700M GT card, it can only be said that Crysis looked no less than stunning."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zaczyna mnie wkur#%@ć takie pier#$%^&*e! Mogę się z Wami założyć, że jak tak dalej pójdzie, to Crysis wyjdzie dopiero w 2008...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować