Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

28 postów w tym temacie

"Przełomowy kontroler" , o Wii chyba nikt nie słyszał, Sony i Microsoft śmiali się z Wii a teraz wszystko zgapili i ludzie na to idą. Move jest z lekka lepszy bo będzie miał jakieś tam prawdziwe gry, ale Kinect ? Uważacie, że to co pokazali to GRY? Nie wiem jak wy, ja wolę siedzieć i grać zamiast wymachiwać kończynami jak orangutan. W dodatku te ceny, brak obsługi ojczystego języka itp, współczuję komukolwiek kto to kupi.

PS. Z tego co widziałem to Kinect "zauważa" futrzaków (ludzi przebranych za zwierzęta) a ma problemy z Afro-amerykanami, fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 09:39, hallas napisał:

To tak jak z tym skanowaniem obiektów: kiedyś będzie? Rozumiem.


"Wszystko zależy też od rodzaju gry wykorzystującej Kinecta i zastosowanych sposobów prezentacji. Tsunoda podaje jako przykład aplikację Dance Central, która ma poradzić sobie z trzema osobami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się kłócić.
Wszyscy jadą po Kinect i MS, bo to jest ''modne'', niczym nagonka na Biebera. No bo przecież każdy po tym jedzie to ja też muszę, nie?
Cena nie pasuje? Poczekajcie aż stanieje, nie kupujcie w ogóle.

Ja uważam, że Kinect to dość istotny przełom i cena mnie nie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 12:19, DymekPC napisał:

Nie ma co się kłócić.
Wszyscy jadą po Kinect i MS, bo to jest ''modne'', niczym nagonka na Biebera.


Nie, niektórzy naprawdę uważają Natal za guano (ja już po pierwszej zapowiedzi wiedziałem, że to tylko drogi gadżet, nic więcej). Biebera i jego tffurczość zresztą też.

Dnia 18.09.2010 o 12:19, DymekPC napisał:

No bo przecież każdy po tym jedzie to ja też muszę, nie?


A rób se, co chcesz i końca patrz.

Dnia 18.09.2010 o 12:19, DymekPC napisał:

Cena nie pasuje? Poczekajcie aż stanieje, nie kupujcie w ogóle.


Nawet gdybym miał klocka, to za Chiny ludowe by tego nie kupił.

Dnia 18.09.2010 o 12:19, DymekPC napisał:

Ja uważam, że Kinect to dość istotny przełom i cena mnie nie odstrasza.


Ja uważam Kinect za dzieło bełkotliwego marketingu. Co to za przełom? Ludzie wolą coś trzymać ręku np. kierownicę, a nie ściskać powietrze. Cała idea jest po prostu kretyńska. Albo te biegi - po jednym-dwóch wyścigach gracze będą spoceni jak świńje, a sąsiedzi z dołu będą mieć tynk w zupie. Ja ktoś chce biegać, to idzie na bieżnię, do parku albo do klubu fitness. Na pewno są jakieś zastosowania, gdzie Natal by się sprawdził, ale na pewno nie spełni się w roli kontrolera tradycyjnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chciałbym widzieć Kinect''a (move zreszta tez...) w roli ''kontrolera tradycyjnych gier''.
Kinect to ma być dobra zabawia i licze, że w tej roli się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować