Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Colin McRae Rally 04 w nowej rewelacyjnej cenie!

54 postów w tym temacie

jesli Colin 4 jest lepszy od 5 to qpie, 5 dostalem od MSI z karta, ale niestety gra troche porazkowa w stosnku do Colina 3, wiec szybko zostala odinstalowana, tym bardziej ze lada dzien byla premiera TOCA3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest super, tyle że Collin 4 dawno temu kupiłem za normalne pieniądze. Załować nie ma czego bo aktualnie mam piątą część- też za pełną stawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biore,biore,biore !!! aaa nie mogee się doczekać !! :-DD Tylko zeby nie bylo zadnych bugow... (dla nie wtajemniczonych Bugi to błędy) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie może czy dostępny będzie po 5 kwietnia Colin 3? Zamówiłbym je razem, aby płacić poczcie tylko raz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kazdy tu oczekuje gier za grosze jak biedaki :P ja zawsze kupuje do miesiaca po premieze to co mnie interesóje albo to co mi wpadnie w oczko normalnie jak jest w sklepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 21:23, SpawN MakineN napisał:

Widze ze kazdy tu oczekuje gier za grosze jak biedaki :P ja zawsze kupuje do miesiaca po premieze
to co mnie interesóje albo to co mi wpadnie w oczko normalnie jak jest w sklepie :P

taaa... a forse na to drukuje po nocach na mojej wypasionej sieciowej laserówce z czytnikiem 300 kart pamięci i wbudowanej obsłudze skype''a i mikrofalówki...
a tak w ogóle to nie rozumiem jak można zasuwać do szkoły/pracy/na studia autobusem/tramwajem/na piechotę... to dopiero bieda jest... przecież po to ludzie maybacha kupują, żeby sie w takie miejsca wozić...

Zgadnij, która wypowiedź (moja/twoja) jest bardziej irytująca/infantylna/bezsensowna/płytka w swojej treści merytorycznej i społecznej...
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze miec ta gierke mam juz wszystkie wersje colina mcreay really ... ale brakuje mi 2004 ciekawe kiedy wyjdzie 2006 lub 2007 ??
Oto jest pytanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 20:13, Ntav111 napisał:

Musze miec ta gierke mam juz wszystkie wersje colina mcreay really ... ale brakuje mi 2004
ciekawe kiedy wyjdzie 2006 lub 2007 ??
Oto jest pytanie ??

W międzyczasie wyjdzie jeszcze "Colin 2006 - Road to Mundial" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować