Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz w akcji tryb multi z gry Gears of War 3

14 postów w tym temacie

Świetny news szkoda że jego autor jest niedoinformowany... xD Osti od kiedy to Gears''y 3 to w kwietniu wychodzą? wtf? - o ile mi wiadomo przesunięto premierę gry na koniec 2011 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 12:07, maXan napisał:

Jeszcze jedno ... nie moge się doczekać! - Gears''y to moja ulubiona seria !! BETA oby
jak najszybciej!!


Bety nie będzie bo nigdy nie było.

A sama gra przemiazga!!! I w końcu z tego co widziałem będzie można personalizować postać i jej finishery that''s the shiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przypomnijmy, że beta testy nowego dzieła studia Epic Games rozpoczną się już na początku przyszłego roku, a sama gra pojawi się na sklepowych półkach w kwietniu. Pamiętajmy, że jest to tytuł ekskluzywny dla konsoli Xbox 360."
Mhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 12:38, maXan napisał:

> Bety nie będzie bo nigdy nie było.
>
> A sama gra przemiazga!!! I w końcu z tego co widziałem będzie można personalizować
postać
> i jej finishery that''s the shiet!!!

NIE ?? A to co- http://gearsofwar.xbox.com/Templates/Secondary.aspx?id=1962
może mam przewidzenia? xD


No widocznie. Beta testy gier zawsze są, a to czy zostaną oddane opinii publicznej do testu czy nie zależy tylko od studia. Nigdy nie widziałem możliwości zapisania się na beta testy GoWa. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze w taki chwila żałuję że mam ps "trójkę", wygląda naprawdę świetnie.
btw nie rozumiem o co chodzi z egzekucjami w pierwszej wygląda jakby koleś wykonał ją na martwym, są za to jakieś dodatkowe punkty czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeha!!!
ta gra bedzie mega w kosmos !! :D
Jak dobrze ze mam Xboxa!!
Z GoW''em na zawsze! :D
A teraz ta grafika i te mozliwosci!!!! cos pięknego!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 13:25, Prince97 napisał:

Chociąz mam PS3 to wygląda to całkiem fajnie

Też mam PS3 i szczerze powiedziawszy, jak nie mogłem zrozumieć zabawy w normalnym multi w jedynce (na PC), tak dalej nie widzę w tym nic zabawnego. Co innego koop: w pierwszej części miażdżył i tylko dlatego widziałbym dwójkę i trójkę z napisem "GfWL" na pudełku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować