Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 3 kontra Gears of War 2 - porównanie jakości grafiki

12 postów w tym temacie

hehe ale uchybienie, jest tak jak arborek pisze-fotka nr.2 i 3 ostatnie zdjęcie takie są, a po za tym marne te fotki do porównania jakości grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czy tylko mnie już nudzą ciągłe artykuły typu "gry X i Z: porównanie grafiki"?
Nie piszę tu o gram.pl tylko o ogólnej modzie na tego typu newsy. Przecież one nic nie wnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że to jedyne porównania jakie mają sens. Oczywiście nie w tej chwili (bo gra wyjdzie dopiero za rok), ale jeśli już mają być porównania to gier na jednej platformie, najlepiej tych samych, bo można porównać co się poprawiło. Dla mnie głupie są porównania gier multiplatformowych, bo każda konfiguracja jest w czymś najlepsza i najgorsza, więc gry robi się nie wykorzystując żadnych plusów, żeby nie zwiększać kosztów, a wtedy gra jest bardzo podobna na wszystkich platformach. Różnice wtedy nie są duże. Najgłupsze porównania to są Kz3 vs GoW 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trudzie i pocie czoła Marcus sukcesywnie upiększa ten pozbawiony kolorów świat dodając co rusz to jakiś róż i zieleń. Obawiam się chłopaki, że 4ta część będzie w mniejszym czy większym stopniu przypominała Viva Pinate. Oczywiście to wszystko pisane żartem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Różnice w jakości oprawy graficznej poszczególnych części serii Gears of War są zazwyczaj minimalne."
Czy to jest jakiś żart? "Zazwyczaj", "poszczególnych"? To ile tych części już wyszło, bo chyba nie jestem w temacie? Czuję się jakbym czytał o grze pokroju Final Fantasy, czy innym tasiemcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować