Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer z kampanii Call of Duty: Black Ops

31 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2010 o 12:06, Wrocu_yo napisał:

CoD jak zwykle fabułę będzie miało filmową, niepowtarzalną.!! I ZAJE******


OT

Co jest zabronione:
# Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób ( http://www.gram.pl/regulamin.asp )

Może ostrożnie z tym językiem, bierz pod uwagę fakt, że forum czytają nieletni. Jest naprawdę wiele słów w języku polskim (i to zarówno tym "literackim", jak i potocznym), którymi można ten wyraz zastąpić. Nie róbmy chlewu z tego forum.

/OT

Co do trailera, to naprawdę zapowiada się ciekawie. Oby tylko fabuła była spójna, a nie składała się z szeregu pozornie tylko ze sobą połączonych misji (vide Jedi Academy). Jeszcze niecały miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 12:06, Wrocu_yo napisał:

CoD jak zwykle fabułę będzie miało filmową, niepowtarzalną.!! I Fajną! [m-I]


Witam,
Proszę zwracać uwagę na słownictwo, którego używasz, tak jak kolega napisał na forum udzielają, się osoby nieletnie,więc używanie słów uznawanych za niekulturalne jest niewskazane...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze Cod wywołuję spore "kontrowersję" ^^ co widać tutaj na forum

Noo a co do black opsa to tylko żeby mnie twórcy nie zawiedli... chociaż już oglądając niektóre filmiki słyszę odgłosy strzelania, które kopiują ze starych wersji mw a są one jakby cały czas wytłumione noo i złej jakości
w moh są o wiele lepsze chociaż to i tak nie przemawia o całej grze.
Ale wreszcie chciałbym posłuchać w "Callu" dobrych odgłosów "strzelania" tak jak to było w tej becie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 12:26, NeMo-PL napisał:

Ja tam czekam na BF BC2: VIETNAM żaden COD i MOH nie dorówna mu.


Ale Vietnam będzie tylko dodatkiem. I to (nomen omen) na dodatek dość mizernym, z tego, co do tej pory wyczytałem. Z bronią sobie nie zaszaleją (bo spora część broni z tamtego okresu występowała już w podstawce), jedyne, co tak naprawdę dorzucą, to trochę nowych mapek (co już samo w sobie napawa mnie obawą - skoro w podstawce było ich tak niewiele, co będzie w dodatku?) i nowe skórki. To raczej wszystko. Dla pojedynczego gracza nie będzie nic.

Też czekam na Vietnam, ale BO zdecydowanie mnie do siebie przekonał. Jedyne, nad czym teraz się zastanawiam, to co kupić najpierw: NFS Hot Pursuit (mam kupon zniżkowy na 49 zł do EA Store) czy właśnie Black Ops. Chyba demo NFS HP zadecyduje. Szkoda, że nie będzie też wersji demo BO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam, mniam kozaczek... Tak wszyscy psioczą na Call ''odgrzewany kotlet'' of Duty a ja uwielbiam tą serię. Paczka w Sferisie bedzie czekac do odbioru. :) Licze na conajmniej tyle spedzonych godzin co przy MW1. Zapewne noobtuby zastapione zostana przez inne niewymagajace easy kille, no ale chyba w kazdej grze tak jest. Jak nie camper to sraczka.

A silnik mimo iz stary nadal trzyma fason.

Ciekaw jestem jak nowy MoH wyjdzie w zestawieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wygląda, kolejna część Call of Duty która będzie miała zasłużone miejsce na mojej półce mniam :3 Widziałem że po raz kolejny będą akcje w helikopterze a to jest jeden z lepszych punktów akcji w całej serii CoD. I póżniej zdrada w oddziale jak miało to miejsce w MW2. Pysznie, nic tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 13:11, vegost napisał:

I póżniej zdrada w oddziale jak miało to miejsce w MW2


Takie rzeczy wrzuca się jako spoilery, a nie pisze otwartym tekstem. Bierz pod uwagę, że niektórzy jeszcze tej gry nie przeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mało eksplozji...

To chyba dobrze że jeszcze na kimś robi to wrażenie, osobiście jednak widzę to inaczej, a dokładniej w formie: szybko i bez sensu. To miłe że starają się nadać hollywoodzki styl produkcji ale to wciąż jest tylko gra i łatwo tu przedobrzyć, a COD widać stara się być tak fajny jak tylko się da aż w końcu stanie się parodią samego siebie (taka "growa" wersja Chucka Norrisa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 13:20, Ring5 napisał:

Takie rzeczy wrzuca się jako spoilery, a nie pisze otwartym tekstem. Bierz pod uwagę,
że niektórzy jeszcze tej gry nie przeszli.


Zapomniałem, to przez te emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 13:25, Katsper napisał:

Za mało eksplozji...

To chyba dobrze że jeszcze na kimś robi to wrażenie, osobiście jednak widzę to inaczej,
a dokładniej w formie: szybko i bez sensu. To miłe że starają się nadać hollywoodzki
styl produkcji ale to wciąż jest tylko gra i łatwo tu przedobrzyć, a COD widać stara
się być tak fajny jak tylko się da aż w końcu stanie się parodią samego siebie (taka
"growa" wersja Chucka Norrisa)



Ano...Zobaczymy jak to wyjdzie, ale póki co nie zanosi się na szaleństwo. Chyba aktualna formuła fpsów się zaczęła nieco wypalać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 16:14, DarkFool napisał:

Popieram Mateusza111... Miałem napisać to samo
Co za "kurde" też macie zamiar grozić warnami? Oo


Ale zdaje się że to nie jest wątek o decyzji moderatora? poza tym upomniałem jedynie i konsekwencji nie wyciągnąłem, więc nie rozumiem dlaczego się burzycie... Nie odpisujcie na tego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować