• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Star Wolves 2 / Starforce [Rozwiązany]

Pytanie

problem polega na tym co widać w komunikacie, a nie mam żadnego takiego oprogramowania, przynajmniej ja takiego nie instalowałem, na XP takiego problemu nie było, jest to laptop a specyfikacja raczej nieistotna bo to nie o wymagania się rozbija.

20101018171938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.10.2010 o 17:21, kindziukxxx napisał:

problem polega na tym co widać w komunikacie, a nie mam żadnego takiego oprogramowania,
przynajmniej ja takiego nie instalowałem, na XP takiego problemu nie było, jest to laptop
a specyfikacja raczej nieistotna bo to nie o wymagania się rozbija.

Gra z dobrego źródła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2010 o 18:26, Niewiernus napisał:

> problem polega na tym co widać w komunikacie, a nie mam żadnego takiego oprogramowania,

> przynajmniej ja takiego nie instalowałem, na XP takiego problemu nie było, jest
to laptop
> a specyfikacja raczej nieistotna bo to nie o wymagania się rozbija.
Gra z dobrego źródła?


tak, i zarejestrowana w kompani graczy, sam ukończyłem z 5 razy ale na XP wszystko było ok, a i zdjęcie na potwierdzenie , uwierzcie bo widzicie, tylko teraz proszę o bardziej konkretne propozycje pomocy :)

chyba ze Win7, ma wbudowane coś do emulacji napędów lub lenovo standardowo daje takie rzeczy?

20101018183230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

prl dobrze Ci radzi - miałem podobny problem ze Starforcem przy King''s Bounty: Wojownicza Księżniczka i dopiero po wymianie maili z pomocą techniczną udało mi się przekonać grę że jednak mam legalną kopię. Nie wiem tylko czy za SW odpowiedzialny jest Tchland czy też raczej Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2010 o 19:24, Karharot napisał:

prl dobrze Ci radzi - miałem podobny problem ze Starforcem przy King''s Bounty: Wojownicza
Księżniczka i dopiero po wymianie maili z pomocą techniczną udało mi się przekonać grę
że jednak mam legalną kopię. Nie wiem tylko czy za SW odpowiedzialny jest Tchland czy
też raczej Cenega.

mail do Cenegi Poszedł, bo ona jest odpowiedzialna, już wiem czemu było pytanie o pirata, bo miałem w kartach wyszukiwanie Cracka na 1 screenie, ale pamiętajcie o domniemaniu niewinności, a żadnego syfu nie ściągnąłem mimo iż przy Starforce jest to niby najlepszy sposób na bezproblemowe działanie, nic trzeba czekać na odpowiedź od Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2010 o 20:13, kindziukxxx napisał:

> prl dobrze Ci radzi - miałem podobny problem ze Starforcem przy King''s Bounty:
Wojownicza
> Księżniczka i dopiero po wymianie maili z pomocą techniczną udało mi się przekonać
grę
> że jednak mam legalną kopię. Nie wiem tylko czy za SW odpowiedzialny jest Tchland
czy
> też raczej Cenega.
>
mail do Cenegi Poszedł, bo ona jest odpowiedzialna, już wiem czemu było pytanie o pirata,
bo miałem w kartach wyszukiwanie Cracka na 1 screenie, ale pamiętajcie o domniemaniu
niewinności, a żadnego syfu nie ściągnąłem mimo iż przy Starforce jest to niby najlepszy
sposób na bezproblemowe działanie, nic trzeba czekać na odpowiedź od Cenegi.


Jeśli masz win7 to serwis Cenegi tobie niewiele pomoże. Będą zapewne argumentować,że gra nie była testowana pod win7.
Spróbuj uruchomić grę z uprawnieniami administratora. Ewentualnie zaktualizuj biblioteki starforce z tej strony:
http://www.star-force.com/support/users/windows7/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 18.10.2010 o 22:37, Zax1982 napisał:

Jeśli masz win7 to serwis Cenegi tobie niewiele pomoże. Będą zapewne argumentować,że
gra nie była testowana pod win7.
Spróbuj uruchomić grę z uprawnieniami administratora. Ewentualnie zaktualizuj biblioteki
starforce z tej strony:
http://www.star-force.com/support/users/windows7/


aktualizacja nic nie pomogła a ten sam plik był przy linku od prf-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2010 o 20:13, kindziukxxx napisał:

mail do Cenegi Poszedł, bo ona jest odpowiedzialna, już wiem czemu było pytanie o pirata,
bo miałem w kartach wyszukiwanie Cracka na 1 screenie, ale pamiętajcie o domniemaniu
niewinności, a żadnego syfu nie ściągnąłem mimo iż przy Starforce jest to niby najlepszy
sposób na bezproblemowe działanie, nic trzeba czekać na odpowiedź od Cenegi.


Na początku myślałem, że ''WT i regulaminu nie zna!''. Wybacz, ale przezorny zawsze ubezpieczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 19.10.2010 o 15:50, Niewiernus napisał:

Na początku myślałem, że ''WT i regulaminu nie zna!''. Wybacz, ale przezorny zawsze ubezpieczony
;)

wybaczam zwłaszcza ze miałem w zakładce wyszukiwanie cracka ale i tak nie znalazłem a za chęć posiadania czegoś nie można kogoś karać zwłaszcza że jeszcze ma oryginał, przed chwilą dałem maila nr 2 do Cenegi już z pełnym raportem błędu i zobaczymy co z tego wyjdzie może w tym tygodniu sobie zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dobra wymiana maili z Cenegą dała radę podali mi specjalny kod i wszystko śmiga więc można zamknąć, a już myślałem że sobie nie pogram :) Więc jak ktoś ma problem to do wydawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować