Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy: Stronghold Kingdoms

12 postów w tym temacie

Grałem w Alphe4, teraz jestem w Becie. Musze przyznać, że gra całkiem przyjemna :) Nie jest to co prawda taki prawdziwy stronghold, ale i tak jest wystarczająco dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także grałem w alphe, jaki miałeś w grze nick ? W becie martwi mnie to, że już żądają pieniędzy za crowny, które w alphie były za free. Myślałem, że dopiero w stabilnej wersji takie rzeczy będą płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, z tymi crownsami to po bandzie polecieli. Przecież to BETA jest a oni sobie $ chcą już na niej zarobić >_> Chociaż zauważyłem, że do 14 kart na tydzień będzie można dostać niedługo. Lepsze to niż nic. BTW wolę tego strongholda niż te nowe wydania w 3d, tj. sh2 i sh legends, które imho nie wyszły im za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 18:53, Yappen napisał:

No właśnie, z tymi crownsami to po bandzie polecieli. Przecież to BETA jest a oni sobie
$ chcą już na niej zarobić >_> Chociaż zauważyłem, że do 14 kart na tydzień będzie
można dostać niedługo. Lepsze to niż nic. BTW wolę tego strongholda niż te nowe wydania
w 3d, tj. sh2 i sh legends, które imho nie wyszły im za dobrze.


Takie pytanie małe: mówicie tutaj coś o płatnościach i zastanawiam się ile one tak naprawdę dają, czy spokojnie można je pominąć, czy raczej bez nich ciężko się obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można sobie grać bez płatności. One dają np. kolejkowanie przy budowaniu budynków, auto rekrutacje, auto handel i nie tylko. Szkoda, że tylko tak to w tej chwili jest, no ale co zrobić. Pozostaje zbić klan "do kupy" znowu i jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 21:42, Yappen napisał:

Można sobie grać bez płatności. One dają np. kolejkowanie przy budowaniu budynków, auto
rekrutacje, auto handel i nie tylko. Szkoda, że tylko tak to w tej chwili jest, no ale
co zrobić. Pozostaje zbić klan "do kupy" znowu i jazda :D


No nic trzeba zobaczyć jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 22:23, Yappen napisał:

Polecam, gra się przyjemnie, jak coś mam nick AdamU, także służe pomocą. Polaków jest
całkiem sporo tak w ogóle :)


Ok, takie małe pytanie jak napisać wiadomość w grze? Ewentualnie czy istnieje tu coś takiego jak friends?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ikonka koperty, na górze po prawej stronie. Tam można też dodać "ulubionych graczy" i wtedy łatwiej się z nimi komunikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem i ściągnąłem bete i mam pytanko...jak grać? W sensie technicznym. Włączyłem, zalogowałem i mam tylko okienko z moim nickiem, herbem i mozliwoscią wylogowania...Moze jestem jakims analfabetą technicznym, ale nie ogarniam, a twierdzę bardzo lubię, szczególnie pierwszą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować