Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zwiastuje Assassin`s Creed: Ascendance

16 postów w tym temacie

Fajnie by było gdyby to dodali do kolekcjonerk,i ale nie sądzę żeby tak się stało bo raczej nadal nad tym animowanym filmem pracują. Ale kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z podtytułu możemy wywnioskować, iż ta część będzie o tańcu.
A scen(e) dance

A tak całkiem na serio. Mam przeczucie, że będzie to jakiś animowany miniserial. W sumie nie głupio by było. No, bo film? No nie wiem, się poczeka, się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jednak wolał żeby był wykonany w technice komputerowej nie mieli by problemu z wyglądem głównego bohatera. W sumie jakby był też normalny film również bym się nie obraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich psudofanów AC - komiks w tym uniwersum już powstaje, nazywa się AC: The Fall i jest osadzony w Związku Radzieckim... Można nawet zobaczyć kilka pierwszych stron w necie :)

Film też już był :) AC: Lineage :)
Chcecie książki? Też już jest :D

Film animowany? Możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2010 o 12:39, Gniewny1j napisał:

> Film też już był :) AC: Lineage :)

Dnia 11.11.2010 o 12:39, Gniewny1j napisał:

Niby był, ale rozchodzi się o film pełnometrażowy :)


Uch... Jeszcze Uwe zatrudnią i co? :D
Ale fajnie by było wybrać się do kina na AC, przyznaję :) Całkiem fajnie by było gdyby film jakoś się wpasowywał w kanon a nie tylko luźno do niego nawiązywał jak to było np. w Piaskach Czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 12:45, Evertsen_Dante napisał:

Uch... Jeszcze Uwe zatrudnią i co? :D
Ale fajnie by było wybrać się do kina na AC, przyznaję :) Całkiem fajnie by było gdyby
film jakoś się wpasowywał w kanon a nie tylko luźno do niego nawiązywał jak to było np.
w Piaskach Czasu...


Piaski Czasu to dla mnie najlepsza egranizacja ever! Film był świetny. Nie żałuję tych 16 zł za bilet. I co z tego, że luźno nawiązywał? Dobrze, że poszli tym tropem. Ukazali nową, inną, ciekawą hisotrię. To nie Harry Potter, że film musi być taki jak (albo prawie) książka. Swoją drogą, już czekam na 7 część Pottera w kinach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2010 o 14:23, tatarinho napisał:

Piaski Czasu to dla mnie najlepsza egranizacja ever! Film był świetny. Nie żałuję tych
16 zł za bilet. I co z tego, że luźno nawiązywał? Dobrze, że poszli tym tropem. Ukazali
nową, inną, ciekawą hisotrię. To nie Harry Potter, że film musi być taki jak (albo prawie)
książka. Swoją drogą, już czekam na 7 część Pottera w kinach:P


Nigdzie nie napisałem, że to był zły film ;) powiem nawet, że mi się bardzo podobał :)
Bardzo fajnie by było gdyby ewentualny film na podstawie AC był równie dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Up

No właśnie o coś takiego chodzi jak zrobili w Prince of Persia. I również uważam że nie musi iść do końca w całości według gry bo wtedy wychodzi kiszka. Dobra fabuła i gra aktorska i będzie hicior ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2010 o 14:23, tatarinho napisał:

Piaski Czasu to dla mnie najlepsza egranizacja ever!


Ekranizacja, z egranizacją mamy doświadczenie kiedy film lub książka zostają przeniesione do gry ;)

A co do Assasin''s Creed: Ascendance. Wygląda mi to na teaser kolejnego komiksu Ubi Workshop (a przecież opowiadając o The Fall mówili że mają mnóstwo pomysłów na kolejne historię) albo jakiś film animowany, pewnie tak jak Lineage - krótkometrażowy.

Ale tak na prawdę pozostaje nam tylko czekać aż ujawnione zostanie więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2010 o 16:18, Nagaroth napisał:

Ekranizacja, z egranizacją mamy doświadczenie kiedy film lub książka zostają przeniesione
do gry ;)

Fakt, mój błąd:P Myślałem o grze i mi sie tak napisało:P :) Czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować