Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rumuńskie studio Inovare zapowiada Battle For Freedom

12 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2010 o 17:12, wsaadman napisał:

Killzone 2 dla biednych?
;]

szczerze mówiąc bardziej jara mnie koncept tego ''killzone''a dla biednych'' niż niż ''pierwowzór'' który jest nudny jak flaki z olejem i opiera się na schemacie walki dzielnych amerykanów z nazistami, tylko że w kosmosie i dla niepoznaki nazwanymi helgastami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 15:45, metronom napisał:

Pomysł ciekawy. Problemem może okazać się to czy gracze będą chcieli zostać "reżyserami".


Z pewnością tak. Grałeś w Zombie master? Stawianie zasadzek na graczy, spawn przeciwników za plecami etc daje niezmierną porcję radochy, podejrzewam że w tym przypadku będzie tak samo tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 17:56, Alehor napisał:

Z pewnością tak. Grałeś w Zombie master?

Niestety nie.

Dnia 10.12.2010 o 17:56, Alehor napisał:

Stawianie zasadzek na graczy, spawn przeciwników za plecami etc daje niezmierną porcję radochy, podejrzewam że w tym przypadku będzie tak samo tylko lepiej.

Ja nie mam nic przeciwko takiej formie zabawy. Powiem więcej, dla mnie to rewelacyjny pomysł na urozmaicenie multilayera, gdzie każdy mecz może być zupełnie inny, uzależniony jedynie od pomysłowości Szefa.
Ciekawiło mnie po prostu czy gracze zaakceptują taka formę zabawy. Jeśli coś podobnego już istnieje i ma się dobrze rokuje to nadzieję, że komercyjny odpowiednik również zyska fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety to jest wszystko jak powiedział xxAPOSTELxx w Iron Grip i Zombi master do HL2 :)) czyli nic innowacyjnego. Plusem będzie to, iż zawiera klimat z II WŚ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować