• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
CichyMagic

Silent Storm - nieobsługiwalna karta graficzna [Rozwiązany]

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.12.2010 o 16:21, pawel_0701 napisał:

Jaką masz kartę graficzną? Podaj dokładny model oraz upewnij się że twój komputer spełnia
minimalne wymagania
---> link: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=89&p=671


Przecież napisał, że ma GeForce GT 220 więc karta spełnia minimalne i zalecane wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2010 o 16:31, pawel_0701 napisał:

Sorki nie zauważyłem.
Do CichyMagic:Czy masz zainstalowany najnowszy patch?


To też napisałem że patch 1.2 nie daje nic, a to jest najnowszy jaki znalazłem chyba że za słabo szukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problemem pojawiania się takiego komunikatu bardzo często jest nie sama karta graficzna, a duża ilość pamięci RAM. "Silent Storm" nie obsługuje konfiguracji wyposażonych w więcej niż 2 GB RAM.
Jeśli masz więcej pamięci pomóc może ograniczenie rozmiaru RAM wykrywanego przez system. Procedura jest różna w zależności od systemu operacyjnego:
WINDOWS XP - wejdź w menu Start -> Uruchom -> wpisz msconfig -> przejdź na zakładkę BOOT.INI -> kliknij "Opcje Zaawansowane" -> zaznacz parametr /MAXMEM i jako wartość podaj np. 1024 (czyli 1 GB). Zrestartuj komputer i sprawdź czy gra uruchamia się prawidłowo.
WINDOWS VISTA/7: wciśnij kombinację klawiszy "logo Windows"+"R" -> wpisz msconfig -> przejdź na zakładkę Uruchamianie -> Opcje Zaawansowane -> zaznacz opcję Maksymalna Pamięć -> jako wartość podaj np. 1024 (czyli 1 GB). Zrestartuj komputer i sprawdź czy gra uruchamia się prawidłowo.

Aby anulować te zmiany wystarczy w msconfig odznaczyć wymienione parametry, zapisać zmiany i zrestartować komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki śmiga jaki miało małe sprastowanie dla WINDOWS 7: wciśnij kombinację klawiszy "logo Windows"+"R" -> wpisz msconfig -> przejdź na zakładkę Rozruch -> Opcje Zaawansowane -> zaznacz opcję Maksymalna
Pamięć -> jako wartość podaj np. 1024 (czyli 1 GB). Zrestartuj komputer i sprawdź
czy gra uruchamia się prawidłowo.

Aby anulować te zmiany wystarczy w msconfig odznaczyć wymienione parametry, zapisać zmiany
i zrestartować komputer.

Dodam link do postu na innych forach proszę o zamknięcie i nie kasowanie. Jeszcze raz dziękuje. Wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować