Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czym jest Gears of War Ultimate?

15 postów w tym temacie

Jeżeli będzie to kompletny zestaw to kupuję. Jeżeli gra na kinecta to na pewno będzie mocny argument za kupnem samej "kamerki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 18:42, Manzermias napisał:

Cena sugeruje grę na Kinecta, ale Gears of War + Kinect? Musieliby to bardzo dobrze skalibrować,
bo nie wyobrażam sobie przyklejania się do ścian..

A wyobraź sobie jak byś musiał ciągle to parkour robić tzn. te skoki z przewrotami robić xD, to już jest hardcore ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinecta nie mam i nie zamierzam kupić. Ale nie wyobrażam sobie sterowania w GoW za pomocą kinecta. Mam nadzieje że to jest wydanie zbiorcze bo chętnie bym je kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest to pakiet zbiorczy z wszystkimi wydanymi do tej pory częściami i DLC (jeśli takowe wyszły). Dobre dla ludzi którzy nie grali jeszcze w GoW`a. Tylko co z tą ceną ? W Polsce zapewne na poziomie 250 zł ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 18:54, Pile napisał:

Jeżeli będzie to kompletny zestaw to kupuję. Jeżeli gra na kinecta to na pewno będzie
mocny argument za kupnem samej "kamerki".


bardzo mocny. mini-gra osadzona w świecie Gears of War, jeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 11:26, MrGregorA napisał:

> Jeżeli będzie to kompletny zestaw to kupuję. Jeżeli gra na kinecta to na pewno będzie

> mocny argument za kupnem samej "kamerki".

bardzo mocny. mini-gra osadzona w świecie Gears of War, jeee


Jak już to jakiś survival w co-opie czyli to co tygryski lubią najbardziej :D Tylko zrobienie trybu w uniwersum GoW z nieskończoną grywalnością byłoby trudne. A tak szczerze jeśli to na Kinect to już można się spodziewać "nazi zombie w wersji z Marcusem Fenixem".

Jeśliby popracować dłużej nad samą kamerka a nie grą ( ręce jakby trzymały bron, to samo granaty, zmiana broni, wszystko realistycznymi ruchami ) to gra mogłaby być miodna. A parkour pewnie wyeliminują i zrobią takie nazi zombies o czym już wcześniej wspominałem.

Nooo.... chyba że to zwykła trylogia plus DLC. Choć wydanie osobnych Gersów na Kinect byłoby sensowne ( M$ potrzebuje mocnego "normalnego" exclusive''a na Xklocka dla "zapalonych" graczy i czegoś do Kinecta dla ludzi którzy konsolę odpalają raz na jakiś czas ale lubią spróbować czegoś nowego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 14:24, Nomad193 napisał:

@chudyda
Zgadzam sie w dobie zainteresowania PC''tem microsoftu liczę na na GoW 1,2 na pc

GoW 1 jest już od dawna na PC :-) a dwójkę też mogliby dać... będzie niebawem trójka na X360, więc mogą nam dać na pieca dwójkę - kto ma xboxa i chciał tę grę tu już dawno kupił, więc spokojnie mogą robić port. Zwłaszcza, że mają sprawdzone, polskie studio, które zrobiło port jedynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Doomann
Ja uważam że nie ma szans, że GoW wyjdzie na kinect''a nie mogę sobie wyobrazić jakby to miało wyglądać chowanie się za osłonami czy uniki. Myślę że kinect nie doszedł jeszcze do tak zaawansowanego stadium żeby robić strzelaniny TTP tak więc wierze że po raz kolejny studio People Can Fly odwali kawał dobrej roboty i wypuści spod swoich skrzydeł Gears of War 2 na PC jak to było z poprzednią częścią która była lepsza od wersji konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować