• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Stitchu

Problem z Unreal Tournament 3

Pytanie

Mam problem z UT3. Gdy chcę włączyć potyczkę (gra z botami bez dostępu do sieci) przy ładowaniu mapy pokazuje UT3 przestał działać. To dzieje się tak samo z patchem 2.1 jak i bez. Jeszcze mam jeden problem. Kiedyś wgrałem moda, który dodaje kilka trybów rozgrywki, lecz gdy usunąłem grę z dysku (folder w program files też) po na nowo zainstalowaniu gry ten mod cały czas jest. Jeśli to pomoże to korzystam z Visty. Bardzo proszę o pomoc i serdecznie dziekuję za odpowiedzi.
Gra jakby co jest z Platynowej Kolekcji. Oczywiście w pełni oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.12.2010 o 20:01, Stitchu napisał:

Mam problem z UT3. Gdy chcę włączyć potyczkę (gra z botami bez dostępu do sieci) przy
ładowaniu mapy pokazuje UT3 przestał działać. To dzieje się tak samo z patchem 2.1 jak
i bez. Jeszcze mam jeden problem. Kiedyś wgrałem moda, który dodaje kilka trybów rozgrywki,
lecz gdy usunąłem grę z dysku (folder w program files też) po na nowo zainstalowaniu
gry ten mod cały czas jest. Jeśli to pomoże to korzystam z Visty. Bardzo proszę o pomoc
i serdecznie dziekuję za odpowiedzi.
Gra jakby co jest z Platynowej Kolekcji. Oczywiście w pełni oryginalna.



Może to problem ze złą instalacją, lub ze złymi wymaganiami spróbuj jeszcze raz jeżeli to nie pomoże to wgraj na nowo windowsa.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też miałem taki sam problem z tą grą jest fajna jak zainstalowałem nowo windowsa to działało więc są różne sposoby mój jest taki jak masz jakiś inny to powiedz a się nie drocz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2011 o 16:19, karillo napisał:

[Cytat ucięty przez moderatora Isildura]
Może to problem ze złą instalacją, lub ze złymi wymaganiami spróbuj jeszcze raz jeżeli
to nie pomoże to wgraj na nowo windowsa.l

Wymaganie spełniam, a instalowałem już chyba z 3 razy. Gdy gra się instalowała w ogóle nie korzystałem z komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakoś reinstal windy nie uśmiecha mi się. Instalacja jest dobra, komputer jest zły. A mody, coś z modami może być pisałem już w pierwszym mym poście o nich. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

By może pozostałośc moda została gdzieś na dysku i w ten sposób gdy masz tylko częśc moda gra przestaje działac.

Spoiler

Sorki za błędy ort. ć nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2011 o 20:43, pawel_0701 napisał:

Sorki za błędy ort. ć nie działa


Ati radeonik z CCC?

@On top Usun gre, wywal wszystkie pozostalosci po instalce i reinstall, jak zostalo zasugerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Słuchaj, grzebałeś w CCC a ATI Overdrive?
Ja kiedyś podkręcałem tam trochę Radeona i wszystko było ok do pewnego czasu.
Potem gry się wyłączały tak, jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2011 o 11:17, UnknownBoy napisał:

Słuchaj, grzebałeś w CCC a ATI Overdrive?
Ja kiedyś podkręcałem tam trochę Radeona i wszystko było ok do pewnego czasu.
Potem gry się wyłączały tak, jak u Ciebie.

Nie znam się za bardzo na komputerach. Raczej nie grzebie w systemie ani w czymś podobnym bo boj się, że coś zepsuje. Karty nie podkręcałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

karillo nie powtarzaj tego w kółko. I co ma kurz do niedziałającej gry? Wydajnośc się zmniejszy ? Ale wszystko chodzi więc nie sądzę żeby to była wina zabrudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować