Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 doczeka się jeszcze jednego DLC

64 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2011 o 22:09, Kadaj napisał:

> ja raczej nie kupuje DLC typu inne majtki dla
> Mirandy,
Ja bym na przykład bikini dla Mirandy nie pogardził. xDDD


Hahaha, no gdyby tak miała wypełniać z tobą misje w tym bikini, może tez bym się skusił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o przedluzenie zycia danej gry, to mogliby poprostu wydać jeden duzy dodatek za te 5-6 dych (nawet sprzedawany jak dlc), a sie nie rozdrabniać. Przedluzą zycie tej gry, a nie wyjdzie to zalosnie jak chyba we wiekszosci wypadkow bywa.
DLC są dobre o ile nie sa wyciete z gry, albo zrobione na szybciora tylko po to aby kasę wyciagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
PS.2 Do jednego z dyskutantów (na pewno wszyscy będą wiedzieli który): poprawna pisownia i używanie znaków interpunkcyjnych naprawdę pomaga w dyskusji, nie używanie ich pomniejsza wagę argumentów (nie ważne czy trafnych czy nie). wiem iż jesteś zajętym człowiekiem i nie zwracasz uwagi na takie detale ale jednak niektórych to razi w oczy ;)

Przyznałem się ,ze wale byki jak ta lala.Wiec w czym problem?TO akurat mi jest do życia potrzebne jak powietrze. Wiec będę się starał poprawnie pisać,A nie zastanawiać co jest DLC a co nie.Niestety dal innych to jest BARDZO poważny problem... >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować