Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 111: 11 najbardziej oczekiwanych gier 2011 roku

118 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2011 o 12:12, SimplyLucas napisał:

Przepraszam modów ale podsumować to mozna tylko tak ..[m-I] !


Moderator przyjmuje przeprosiny, ale mimo wszystko wyciągnie konsekwencje... Forum to nie rynsztok i obowiązują tutaj pewne zasady, słownictwo wulgarne jest nie mile widziane, zwłaszcza, że w regulaminie jest zapis dotyczący takiego słownictwa. Jest to Twoje pierwsze wykroczenie dlatego ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż, jeśli to mają być najbardziej oczekiwane gry, to ja bym jednak dał na topie Wiedźmina, a na drugim miejscu Skyrim. Na co jak na co, ale na nowego TESa oczekiwania są ogromne.

reszta mnie mało grzeje, w Arkham Asylum pograłem godzinę i się znudziłem. Powiedzmy, że nowy Portal zapowiada się ciekawie, no ale... GDZIE JEST EP3?!?! No i nowy Deus Ex może być interesujący. Poza tym Mass Effect 3 ostatecznie pewnie i tak kupię (skoro przeszedłem dwie poprzednie), no i Dragon Age 2, ale co do tego ostatniego się mocno obawiam o jakość. Oprócz tego TDU2 i mamy wszystkie gry, którymi się zainteresuję w 2011 ;) (ech, gdzież czasy gimnazjum/liceum kiedy miało się tyleeeee czasu na Guild Wars... :S)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 07:59, Melchah napisał:

Zwróć uwagę na ostatnie "?111". To chyba tania prowokacja :).


Heh, chyba istotnie masz rację, aczkolwiek znalazłem kilka nieznanych mi screenów z HL3. Poważnie. :|
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie najgorsza ta jedenastka. Co prawda Batman na pierwszym miejscu to imo gruba przesada, ale najważniejsze, że nie zabrakło takich tytułów jak RAGE, Portal 2, Duke Nukem Forever, Bulletstorm i Human Revolution. :)

Tylko gdzie się podział F.E.A.R. 3 ja się pytam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram obraziło się na BioWare?
Nie było w "Setce" Mass Effect 1 ani 2, ani Dragon Age, ani Jade Empire, a w tym zestawieniu nie ma ME3 i DA2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:56, Gedo napisał:

Gram obraziło się na BioWare?
Nie było w "Setce" Mass Effect 1 ani 2, ani Dragon Age, ani Jade Empire, a w tym zestawieniu
nie ma ME3 i DA2

To że w subiektywnym rankingu nie było żadnej gry boskiego BW nie znaczy chyba że Gram sie obraziło.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 21:47, SarenkaB napisał:

To że w subiektywnym rankingu nie było żadnej gry boskiego BW nie znaczy chyba że Gram
sie obraziło.:P


Jezus Maria jaki jad... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle większości gier z zestawienia w ogóle nie kojarzę. W każdym razie najbardziej interesują mnie Portal 2, Gears of War 3 i Wiedźmin 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 22:37, Gedo napisał:

> To że w subiektywnym rankingu nie było żadnej gry boskiego BW nie znaczy chyba że
Gram
> sie obraziło.:P

Jezus Maria jaki jad... -.-

Teraz jeszcze jad?:O
Wyobraź sobie że ME/gry BW nie muszą mieć obowiązkowo zaklepanych ciepłych posadek w rankingach.Nie wiem czemu fani nie mogą sobie z tego zdać sprawy i piszą takie posty jak Twoj właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:56, Gedo napisał:

Nie było w "Setce" Mass Effect 1 ani 2, ani Dragon Age, ani Jade Empire,


Była za to jedna z najsłabszych IMO (zaraz po NWN) produkcji studia, ha. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego czekam tylko na LA Noire, Portal 2, Wiedźmina 2 i Batman: Arkham City. A gdybym miał PS3, to do tej listy mógłbym dorzucić trzecie Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze tytuły tego roku to Batman AA, Dead Space 2, Killzone 3 i Uncharted 3. Wytestowałbym jeszcze tego Deus Ex''a choć ze wcześniejszymi częściami serii nie miałem do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować