• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tokkarian

Bluescreen

Pytanie

Ściągnąłem z sieci Daemon Tools i chciałem zainstalować, ale pod sam koniec wyskoczył błąd i instalacja się zakończyła. Mimo to program miałem zainstalowany. Jednak po następnym uruchomieniu komputera wyskakiwało mi instalowanie odnalezionego sprzętu którego to okienko znikało dopiero po kilkunastu kliknięciach w krzyżyk, ale teraz tego już nie zauważam, najgorsze jest to, że komputer się resetuje sam lub pojawia się często tzw. bluescreen, co pozwiązuję z nieudaną instalacją daemon toolsa którego już skasowałem. Po zresetowaniu pojawia mi się raport o błędach i notka o tym, że system odzyskał sprawność po błędzie. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

No to system odzyskuje sprawność ostatecznie, czy masz nieskończoną pętlę resetów i blue screenów?

Zresztą, ściągnij CClanera, zainstaluj (jeśli BSOD nie występuje prawie natychmiast i masz czas) i przeczyść zarówno kompa, jak i rejestr, powinien usunąć śmieci po Daemonie. Jeśli będzie trzeba, to zrób wszystko w trybie awaryjnym Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2011 o 19:53, Feallan napisał:

No to system odzyskuje sprawność ostatecznie, czy masz nieskończoną pętlę resetów i blue
screenów?

Reset, bluescreen, odzyskanie sprawności- acz niekoniecznie w tej kolejności.
Cleanera użyłem od razu, ale nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Każdy BSOD ma swój kod, poprosimy.
Takie rzeczy mogą się zdarzyć osobiście miałem taki sam problem, związany jest z napędem wirtualnym tworzonym przy instalacji Daemona. Może spróbuj zainstalować raz jeszcze. Chyba, że problem ten pojawił się znacznie wcześniej.
Uruchom w trybie awaryjnym i obaczaj sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2011 o 23:32, Smileyer napisał:

Każdy BSOD ma swój kod, poprosimy.
Takie rzeczy mogą się zdarzyć osobiście miałem taki sam problem, związany jest z napędem
wirtualnym tworzonym przy instalacji Daemona. Może spróbuj zainstalować raz jeszcze.
Chyba, że problem ten pojawił się znacznie wcześniej.
Uruchom w trybie awaryjnym i obaczaj sytuacje.

Laik, miło mi.
Powiedz mi tylko skąd wziąć ten kod i jak uruchomić tryb awaryjny i czego w nim szukać.
Co do reszty- próbowałem instalować jeszcze raz, znowu błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kod BSOD wygląda mniej więcej tak " 0x0002 " - różnica cyfr.
Rozglądnij się dobrze.
Aby uruchomić tryb awaryjny tuż przed załadowaniem Windows czyli po uruchomieniu komputera wciśnij F8 , uruchomi Ci się windows tylko z najważniejszymi do działania procesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować