Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

Zabawa językowa

13 postów w tym temacie

Każda kolejna osoba zgaduje, na jaki rodzaj języka (np.gwarę, język średniowiecza itp.) stylizowana jest wypowiedź poprzednika i odpowiada używając innej stylizacji, zręcznie zmieniając temat. wypowiedź musi zawierać powyżej 20 słów i mieć sens.
P.S. Prosiłbym, by zasady pokazywane były na każdej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obywatele! Ludu roboczy wsi i miast!. Zebraliśmy się tutaj, by walczyć z imperialistyczną zachodnią zgnilizną piractwa komputerowago. Musimy udowodnić, że nowy, lepszy świat stać na skuteczną reedukację bumelantów. Polak potrafi. Dlatego siła przewodnia narodu nawołuje do kontynuowania tego tematu. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoby też rok bez deszczu miec chcieli ci, którzy chcą, by mlodzi nie szaleli na "tłuczonych" zabawach, na stukaniu u w skrzynke tajemną. Zawżdy patrzajcie, czy owa skrzynka oleum ma sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onufry Zagłoba z "Trylogii"

Złodzieje, bandyci, znowu podwyższyli wszystkie ceny! Ale naród w końcu się zbuntuje, długo nie porządzicie i wreszcie skończą się te wasze afery. Ten, kto przeciw, musi odejść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 17:55, Barklu napisał:

Onufry Zagłoba z "Trylogii"

Złodzieje, bandyci, znowu podwyższyli wszystkie ceny! Ale naród w końcu się zbuntuje, długo
nie porządzicie i wreszcie skończą się te wasze afery. Ten, kto przeciw, musi odejść!

To mi sie wydaje, że jest Stocznia Gdańska 1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2006 o 17:55, Barklu napisał:

Złodzieje, bandyci, znowu podwyższyli wszystkie ceny! Ale naród w końcu się zbuntuje, długo
nie porządzicie i wreszcie skończą się te wasze afery. Ten, kto przeciw, musi odejść!


To mi pasuje na Leppera

cytat:

"- Aby wyprowadzić kraj z kryzysu trzeba zrobić stiepę narodowa....
- i kupić bombe atomową"

wiem że to proste ale mi się bardzo podoba :D zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 12:37, cybek21 napisał:

cytat:

"- Aby wyprowadzić kraj z kryzysu trzeba zrobić stiepę narodowa....
- i kupić bombe atomową"

wiem że to proste ale mi się bardzo podoba :D zawsze...

Kabaret Tey prosze waszmości na co charakterystycznych zwrotów plures wskazuje. Jednakowoż widzi mi się mocpanie ,że "ściepę" miast "stiepę" winieneś napisać lecz jeśli się myle wybaczenia upraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować