• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
mathew11111

Mafia - problem

Pytanie

Mam pewien problem i mam nadzieję że jakiś dobry człowiek odpowie mi na to pytanie! A mianowicie dośc dawno temu kupiłem sobie grę Mafia The City of Lost Haevan(Mafia I)! Mam system Windows vista i jak uruchamiam grę pisze mi: Error: #4205 Generic..... Co mam zrobic? Natknąłem się już na ten problem w sieci ale nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie! Czy ktoś wie co mogę zrobic żeby gierka poszła? Mam tą starą wersję z 3 CD! Proszę o natychmiastową odpowiedź jeśli to możliwe! Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

46 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

dobra dzięki ale to nic nie dało! Czy ktoś poda mi nr. telefonu do tych gości z Cenga zajmujących się mafią tak jak to podał Smileyer w poście 38?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.02.2011 o 14:08, mathew11111 napisał:

dobra dzięki ale to nic nie dało! Czy ktoś poda mi nr. telefonu do tych gości z Cenga
zajmujących się mafią tak jak to podał Smileyer w poście 38?



serwis@cenega.pl
(22) 868 52 61
www.cenega.pl

Jeśli twierdzisz że coś nie tak z filmami to może wrzuć kodeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.02.2011 o 16:35, mathew11111 napisał:

ciach

Rozchodzi się o pierwszą część Mafii, prawda? Mi przy uruchamianiu po raz pierwszy wyskoczyła informacja o braku jakichś kodeków oraz konieczności ściągnięcia ich ze strony Microsoftu. Niestety, nie pamiętam dokładnie, o jaki plik chodziło, a instalator usunąłem. Być może reszta użytkowników skojarzy, o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować