• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Luke100

Bad Company 2 na 2 róznych PC-tach [Rozwiązany]

Pytanie

Hej wam wszystkim!
Mój problem polega na tym: kolega dostał od innego kumpla Bad Company 2. Sęk w tym, że ten drugi zapomniał hasła i w oczekiwaniu na nie ten pierwszy chce trochę podszlifować skilla. Ja również posiadam Bad Company 2, więc pomyślałem, że może pożyczę mu swoje konto, tymczasowo.
Moje pytanie brzmi: czy jeżeli obaj zalogujemy się na to konto (ale będziemy grali różnymi żołnierzami) i będziemy chcieli grać jednocześnie, EA da mi bana? I proszę, żebyście nie odpowiadali "pewnie tak", albo "raczej nie", albo coś w tym rodzaju, bo mi też coś podpowiada, że "raczej tak". Chcę, abyście mi odpowiedzieli pewnym "tak" lub "nie". I to jest dość poważna sprawa, bo raczej nie wytrzymam więcej niż parunastu dni bez BC2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

/.../

Nie da wam bana, nie ma takiej możliwosci w ogóle,bo was wyrzuci z konta. Np. on się zaloguje ,a ty po nim jakieś 2 min,a go wyrzuci.On będzie chciał następnie zalogowac i ciebie wyrzuci z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.02.2011 o 20:00, BartexooN napisał:

/.../

Nie da wam bana, nie ma takiej możliwosci w ogóle,bo was wyrzuci z konta. Np. on się
zaloguje ,a ty po nim jakieś 2 min,a go wyrzuci.On będzie chciał następnie zalogowac
i ciebie wyrzuci z gry.


Dziękuję za sensowną odpowiedź! :) Temat więc do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować