Zaloguj się, aby obserwować  
Onybic

Rift: Planes of Telara

142 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2011 o 00:18, LelandGaunt napisał:

Póki co jeszcze takiego nie widziałem, wszelkie zbroje przeznaczone dla kleryka dają
inteligencję, mądrość, wytrzymałość.


Powiem krótko: runy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - dalej trzeba podać numer karty płatniczej rejestrując się do Rifta, czy zostało to zniesione? Pytam, bo na początku jeśli dobrze kojarzę trzeba było podać właśnie numer karty płatniczej czy kredytowej. Jeśli coś pomieszałem to przepraszam, niedoinformowany jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 20:50, haderQ napisał:

Mam pytanie - dalej trzeba podać numer karty płatniczej rejestrując się do Rifta, czy
zostało to zniesione? Pytam, bo na początku jeśli dobrze kojarzę trzeba było podać właśnie
numer karty płatniczej czy kredytowej. Jeśli coś pomieszałem to przepraszam, niedoinformowany
jestem ;)

Ja tam nigdy nic nie rejestrowalem, a gram praktycznie od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 21:16, gothicsheep napisał:

Ja tam nigdy nic nie rejestrowalem, a gram praktycznie od samego poczatku.


Czyli albo to szybko zdjęli, albo mnie ktoś bardzo wiarygodny wkręcił :) dzięki za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ci który kupili na Allegro gotowe konta zamiast klucza. Trion wprowadził blokadę golda, który da się usnąć poprzez wpisanie klucza z emaila do którego tak jakby nie mamy dostępu. Czyli ci, którzy mają takie konta już sobie nie pograją(sam jestem taką osobą). Dlatego nie wierzcie w Rifta kolekcjonerkę + ileś tam abonamentu. Prędzej czy później was blokną i pogracie mniej niż gdybyście grali z klucza. Sam się na to naciągnąłem i teraz moje konto już do niczego się nie nadaje:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 11:58, Quandor napisał:

Uwaga ci który kupili na Allegro gotowe konta zamiast klucza. Trion wprowadził blokadę
golda, który da się usnąć poprzez wpisanie klucza z emaila do którego tak jakby nie mamy
dostępu. Czyli ci, którzy mają takie konta już sobie nie pograją(sam jestem taką osobą).
Dlatego nie wierzcie w Rifta kolekcjonerkę + ileś tam abonamentu. Prędzej czy później
was blokną i pogracie mniej niż gdybyście grali z klucza. Sam się na to naciągnąłem i
teraz moje konto już do niczego się nie nadaje:/.

No to lipa troche. Ja nigdy nie uwierze w tego typu oferty, z dala zalatuje to scamem. Najlepiej kupic po prostu klucz, potem pre-paida, na to sami wychodzi. Zreszta teraz ceny sa i tak bardzo niskie, przedwczoraj wykupilem 60dni za 50zl.

Jakbys chcial sprobowac ponownie, to podrzucam ci 7dniowego triala:
http://www.riftgame.com/en/products/ascend-a-friend/invite.php?voucher=THFTWDLXZG6JL6ZCZPX6&utm_source=manual&utm_medium=social&utm_campaign=ascend_invite

Dostajesz tytul za free, a w razie gdybys zdecydowal sie wykupic full konto, ja bede mial mounta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 15:43, gothicsheep napisał:

ciach


No tak tylko gdy ja kupowałem Rifta większość ofert to 70-80 zł za klucz. Prepaidy 50 za 30 dni, a 60 dni za 80 więc tak korzystnie nie było. Zresztą koleś sprzedający miał bardzo dużo pozytywów przy braku negatywów. Do tego parę osób poleciło mi tę aukcję, więc dałem się naciągnąć. Dobrze, że ta sprawa wyniknęła teraz i nie miałem zbytnio czasu na grę. Gorycz stracenia np. postaci wprost przed 50 lvl byłaby bardzo duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 01:26, gothicsheep napisał:

lol, to twoj barszcz. Masz moj glos.


Mój. Uznałam, że w towarzystwie międzynarodowym danie stricte polskie warto wypromować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaszły jakieś zmiany w systemie klasowym? Jak kiedyś grałem nie mogłem resetować skill pointy wg uznania. Teraz nie potrafię sobie z nimi poradzić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 18:20, nightfaler napisał:

Zaszły jakieś zmiany w systemie klasowym? Jak kiedyś grałem nie mogłem resetować skill
pointy wg uznania. Teraz nie potrafię sobie z nimi poradzić ;/


U skill trainera powinieneś mieć opcję resetu soul points.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 20:47, Fumiko napisał:

U skill trainera powinieneś mieć opcję resetu soul points.

Tak właśnie myślałem, problem był w tym, że jeden z nie miał takiej opcji do wyboru (z niewiadomych przyczyn), potem przy następnym się udało. Anyway + za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/rift-standard-30-dni-abonamentu-24-7-automat-i2093810304.html
Hmm po primo to jest key z grą tak? Nie prepaid tylko gra? Mogę ją przypisać do istniejącego konta? Czy będę musiał tworzyć nowe? Jeśli tak to wszystko idzie bez problemu czy będę musiał łączyć konto z kartą płatniczą?
I za wczasu zapytam: kupując prepaida mogę go bez problemu użyć na istniejącym już koncie i nie muszę przypisywać żadnych kart tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest kod aktywacyjny do NOWEJ gry. Jak już masz konto to nie za bałdzo, chyba że masz tylko i wyłącznie trial.

Co do prepaidów to niestety nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety pomimo używnia pre-paidów musiaęłm podać dane karty. Nie gram już 4 meichy ale wątpie aby coś się w tym temacie zmieniło.

W ciągu tego nie grania dostałem info o włamie na moje konto - miło.

Fumiko rozumiem, że grasz dalej. Powiedz mi jak wyglądają addony, bo wiem, że już sa a ich zapowiedź to to, co kazało mi zaprzestać subskrypcji(tak samo WOWa) jestem rpzeciwny wszelkim boosterom rekompensującym brak skilla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 23:29, Lailonn napisał:

Fumiko rozumiem, że grasz dalej. Powiedz mi jak wyglądają addony, bo wiem, że już sa
a ich zapowiedź to to, co kazało mi zaprzestać subskrypcji(tak samo WOWa) jestem rpzeciwny
wszelkim boosterom rekompensującym brak skilla ;)


Szczerze mówiąc nie korzystałam, ale jeśli jest odpowiednik Gatherera to ja w to wchodzę :D

I addony niekoniecznie rekompensują brak skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam jedynie z simple metera (dps/hps meter) i nkRebuff (przydatne przy utrzymywaniu dotow). Nie ma zadnych addonow, ktore beda grac za ciebie, jezeli o to ci chodzi.

No, a tak w ogole to ostatnio wrocilem do rifta. Po bolesnym doswiadczeniu ze swtorem zrozumialem jak RIFT jest niedoscigiony i ze obecnie nic na rynku mu nie dorownuje. Obecnie siedze w drugiej najlepszej gildii w EU, na Bloodironie, najbardziej zaludnionym serverze i jest zajebiscie. Dzis tylko zrobilem 4 raidy pod rzad (GSB/RoS/GP na mainie i RotP na alcie). 10 bossow w HK czyscimy w jeden dzien, czasami Akyliosa sie jeszcze sieknie jak starczy czasu i checi. Dobrze jest. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam postać na tym serwie ale niech zgadne. Defiant? Guardiansy prawie nigdy nic nie robiły i wątpie, by nagle zaczęli ;)

Co do addonów, to syfki informujące "zostałeś otruty, ulecz sie" itp. Jak najbardziej psują grę i rekompensują brak skilla. Tak samo wybryki pozwalające bardowi na to by wszystkie buffy odpalał bashując 1 guzik(widziałem skrypt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 08:14, Lailonn napisał:

Mam postać na tym serwie ale niech zgadne. Defiant? Guardiansy prawie nigdy nic nie robiły
i wątpie, by nagle zaczęli ;)

Defiant, gildia <Heresy> Po stronie Guardianow tylko <Parabellum> cos tam reprezentuje jesli chodzi o end-game content, a tak mamy jeszcze <Pain Train>, z ktorymi mamy nieustajacy konflikt na tle PvP. ;P

Dnia 04.02.2012 o 08:14, Lailonn napisał:

Co do addonów, to syfki informujące "zostałeś otruty, ulecz sie" itp. Jak najbardziej
psują grę i rekompensują brak skilla. Tak samo wybryki pozwalające bardowi na to by wszystkie
buffy odpalał bashując 1 guzik(widziałem skrypt)

Niektorym i to nie pomoze i nadal beda ginac od pierwszej fali przy Akyliosie, albo od heal funnela przy 3 bossie w RotP. Tak czy inaczej ja takowych nie uzywam, a o swoj skill sie nie martwie, bo jest na bardzo dobrym poziomie. ;P Ale taki simple meter i ten nkRebuff sa bardzo przydatne, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować