Fumiko

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7416
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Fumiko

 • Ranga
  MMO addict

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Fumiko

  Gry MMORPG :)

  Age of Wushu wymaga dużo więcej myślenia, uwagi i ma sporo różnorodnych opcji poza bezmyślnym grindowaniem mobków żeby wbić kolejny level skilla. Zależy co Ci potrzeba - jak chcesz po prostu fajnego wyrzynania potworków w klimatach kung fu - 9Dragons. Jak chcesz coś więcej z dużą ilością opcji pvp - AoW.
 2. Fumiko

  X-COM Enemy Unknown od Firaxis (XCOM)

  Wszystko świetnie, tylko... "kanister" a nie "karnister". Aż zęby bolą.
 3. Faith in Destiny mnie mocno zawiodło, jednak widać, że to nie oryginalna ekipa robiła... Pewnie poczekam na jakąś steamową wyprzedaż.
 4. Fumiko

  Piękne Kobiety :-D

  Wklej swoje, zobaczymy czyś taki Adonis.
 5. Ja w dziesięciu, a może na drugiej stronie są jeszcze jakieś. Trolle strajkują czy jak, że Gram musi sam sobie spamić? :P
 6. Jak to pierwszy raz usłyszałam, uznałam za niezły trolling. A stan ducha jak potwierdziło się, że to prawda najlepiej oddaje ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=dWhtPByViJU Blizzard wreszcie zaczął coś poprawiać. Szkoda, że zajęło im to półtora roku żeby w ogóle zacząć. Soon(TM)?
 7. Fumiko

  Neverwinter (MMO)

  Jak czytać nie umie to i nie wie. A potem się ludzie dziwią dlaczego polskie serwery omijam szerokim łukiem... :P
 8. Fumiko

  Neverwinter (MMO)

  Nie, pełne 12 stron wątku jest dlatego, że nikt jej nie lubi. Jezu, z tym systemem szkolnictwa faktycznie jest coś nie tak... :/
 9. To na pewno nie w tej chwili, piramida Masłowa się kłania, priorytetem jest wyposażenie domu a nie szukanie książek po bibliotekach.
 10. Tytuły straszliwie tendencyjne. Są gdzieś jakieś fragmenty online? Albo PDF do pobrania? Dopiero się przeprowadziłam i nie bardzo mam jak po bibliotekach biegać.
 11. O, nowe słówko w nowomowie prawicowej? Leming się zużył?
 12. Fumiko

  Gry MMORPG :)

  Grindowiec jak cholera. Ale przyjemny.
 13. Odsubskrybuj mod. W sensie ten z wysokimi teksturami. Bo mody musisz niestety aktywować w launcherze.
 14. Fumiko

  Problem z Terą.

  Hamachi często konfliktuje z Terą, spróbuj wyłączyć (w sensie, żeby na pewno nic w tle nie działało), aczkolwiek na forum piszą, że niektórzy musieli w ogóle odinstalować żeby pograć.