Zaloguj się, aby obserwować  
LigaPokemon

Oscary 2011

26 postów w tym temacie

Hm ... z wynikami końcowymi nie za bardzo się będę kłócił z powodów o których pisałem na początku tegoż topicu niemniej jednak coś mnie zastanawia ...

Najlepsza muzyka ->Trent Reznor i Atticus Ross za muzykę do filmu "The Social Network”

Serio było to lepsze od soundtracku z Incepcji? Aż mi się wierzyć nie chce. O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym wygranym jest chyba Incepcja, która pokazał co potrafi dopiero przy Oscarach. Złote globy mogą się schować.
Szkoda tylko braci Coen, ale nie da się ukryć że prawdziwe męstwo to nie taki sam hit jak No Country for Old Men, który zasłużył na swoje nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2011 o 15:59, Tyler_D napisał:

Najlepsza muzyka ->Trent Reznor i Atticus Ross za muzykę do filmu "The Social Network”

Serio było to lepsze od soundtracku z Incepcji? Aż mi się wierzyć nie chce. O_o

To jest chyba najbardziej niesprawiedliwy Oscar. Czy w The Social Network był dobry soundtrack? Ja go nawet nie pamiętam, a do tego z Incepcji co jakiś czas wracam, więc to samo mówi za siebie. Ogólnie film o fejsbuku jest dobry, ale na pewno nie oscarowy, bo nie wybija się niczym nadzwyczajnym. Zamiast niego powinni nominować Scott Pilgrim vs. the World. Teraz boję się oglądać Jak zostać królem, bo jeśli jest to niby lepszy tytuł od Incepcji, to aż boję się zawodu (chyba, że i mnie on zauroczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie brakuje mi tylko Oscara dla Geoffreya Rusha. No, ale nie widziałem filmu, który zgarnął nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego. Inna sprawa, że postaci Logue''a raczej nie nazwałbym drugoplanową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Incepcja nie dostała Oscara za najlepszy film, albo chociaż za najlepszy scenariusz. Niby ma 4 Oscary, ale raczej są to mniej ważne kategorie, a to jeden z lepszych filmów jakie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować