Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Majorro

NDK - Natural Dread Killaz

22 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 11:09, Don Majorro napisał:

Słucha ktoś tej pozytywnej formacji z Wrocka?


Chyba najwieksze odkrycie w polskiej muzyce ostatnich lat. Wiedza co chca robic i im to wychodzi. :) Bylem nawet niedawno na One Love, gdzie grali. Od tamtej pory lubie ich ejszcze bardziej. :) Czekam na nowa plyte, bo podobno jzu robia, a z tego co slyszalem na koncercie bedzie jeszcze lepsza od pierwszej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam wszystkei kawałki :] No możę prócz tych nowych których nie było na płycie ''naturalnie''. Najlepszy tekst ma utwór pt. ''txt'' (blades?) o paleniu kościoła itp. Ale ogólnie wszystkie kawałki są wykozaczone.

Polecam ekipe Druga Strona Lustra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:16, GaNgStA napisał:

Ja znam wszystkei kawałki :] No możę prócz tych nowych których nie było na płycie ''naturalnie''.
Najlepszy tekst ma utwór pt. ''txt'' (blades?) o paleniu kościoła itp. Ale ogólnie wszystkie
kawałki są wykozaczone.

Polecam ekipe Druga Strona Lustra


Dobry kawałek, ale wolę ''budzisz się rano'' jest tak bardzo pozytywny, że nie mogę, poprostu tańczę jak to słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 22:18, Don Majorro napisał:

Dobry kawałek, ale wolę ''budzisz się rano'' jest tak bardzo pozytywny, że nie mogę, poprostu
tańczę jak to słyszę


Jak ja slysze jakis fajny kawlek to go nuce albo trzącham głową;p (boslucham metalu tzn od korna do behemtoha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:20, Ponury rzniwiaż napisał:


> Dobry kawałek, ale wolę ''budzisz się rano'' jest tak bardzo pozytywny, że nie mogę, poprostu

> tańczę jak to słyszę

Jak ja slysze jakis fajny kawlek to go nuce albo trzącham głową;p (boslucham metalu tzn od
korna do behemtoha)


WOW, to ta muza jest ''troche'' bardziej inna :D
W sumie to jest calkiem inna, taka...taka...ehh jej nie da sie opisacm, ona poprostu jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainnteresuj sie najpierw inflames jak bys kiedys chcialposluchacno i napewno jest duzo mroczniejsza:)
Uzywa sie w niej wilu wiecej sirodkow wyrazu (perkusja gitara basowa gitara klawisze growl lub zwykly wokal)
I si ejej nie tanczy ew robi młyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:24, Ponury rzniwiaż napisał:

Zainnteresuj sie najpierw inflames jak bys kiedys chcialposluchacno i napewno jest duzo mroczniejsza:)

Uzywa sie w niej wilu wiecej sirodkow wyrazu (perkusja gitara basowa gitara klawisze growl
lub zwykly wokal)
I si ejej nie tanczy ew robi młyn:)


Spooko, pare lat temu sluchalem metalu ( hammerfall, ironi ) ale krotko ( jakis rok, moze 1,5 ).
Duzo z tego okresu nie pamietam, ale byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:29, Don Majorro napisał:

> Ja cie zaskocze lae nie znam tych kapel:)
>
> Moze to Hard rock nie metal??

ironi - iron maiden

teraz ci to cos mowi? :D

Sory w pierwszym momencie nie skojarzylem :) po prostu nigdy ani ja nai moi qmple ich tak nie nazywalismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:31, Ponury rzniwiaż napisał:

> > Ja cie zaskocze lae nie znam tych kapel:)
> >
> > Moze to Hard rock nie metal??
>
> ironi - iron maiden
>
> teraz ci to cos mowi? :D
Sory w pierwszym momencie nie skojarzylem :) po prostu nigdy ani ja nai moi qmple ich tak nie
nazywalismy;)


jeszcze raz - ironi, ale sie mowilo ''ajroni'', tak po polsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz ekipe NDK usłyszałem na bibie w szkole. No i mnie wzięło :) Hehe, teledysk do "Biby" bardzo fajny, oprócz tego kawałki "Dorasta" i "TXT". Polecam też Bandę Tre i Dreadsquad.

P.S. Oreintuje się ktoś czy ktoś z NDK robi dready? Słyszałem, że MMF z Dreadsquadu się tym zajmuje, ale ja mam bliżej do Wrocka niż do Łodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mogę doczekać 8 grudnia, bo grają koncert w Opolu, w MOKu, a do opola mam najbliżej z większych miast (50 km), jeszcze nie byłem na ich koncercie więc myślę że będzie za**biście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 09:54, lajt napisał:

Mam taką ciekawostkę: nowa płyta NDK ma ukazać się prawdopodobnie w lutym :D


O prosze! Cakiem fajnie, chociaz tak naprawde do lutego jeszcze daleko. Skad masz te informacje? Wiesz cos jeszcze ciekawego na temat tej plyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:09, Don Majorro napisał:

Słucha ktoś tej pozytywnej formacji z Wrocka?

Czy ktoś słucha? Oni chodzili do mojej szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować