Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Homefront oceniony przez Official PlayStation Magazine

15 postów w tym temacie

Ta gar i przemawia i nie przemawia. Nie mogę sie zdecydować. Najlepiej jak by wyszło demo wtedy bym się zdecydował. Moze mnie zadowolić jak i zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakaś lipa. Tzn. nie grałem, ale zastanawiam się dlaczego taka wysoka ocena? Gra może i najgorsza nie będzie, ale na 9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie wygląda na 9/10. Nie ma szans. Tak wysoko jest pewnie bo dostali pierwsi do recki grę i chcieli się odwdzięczyć czy coś...

Zresztą kogo tutaj obchodzi zdanie tych gości? Nigdy nie słyszałem nawet o włoskim PS Magazine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na inne recenzje, bo jakoś też w te 9 nie wierzę... Ale życzę im jak najlepiej, bo gra wygląda na naprawdę fajną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 14:39, Fatal-X napisał:

Zresztą kogo tutaj obchodzi zdanie tych gości? Nigdy nie słyszałem nawet o włoskim PS
Magazine.


Przypomina to hate''owanie polskiego CD-Action przez zagranicznych graczy, gdy ci umieścili jako pierwsi recenzję Killzone 3.
Czemu kogoś opluwasz twierdząc, że chce się odwdzięczyć za pierwszą recenzję, nie mając żadnych podstaw, bo sam przyznajesz, że tego magazynu nawet nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 17:58, maurras napisał:

Czemu kogoś opluwasz twierdząc, że chce się odwdzięczyć za pierwszą recenzję, nie mając
żadnych podstaw, bo sam przyznajesz, że tego magazynu nawet nie znasz?

Przecież tak zwykle jest, to jest norma. Myślisz że dostali pierwsi grę do recenzji za ładny uśmiech?
Poza tym zwróć uwagę że niemal zawsze portale/magazyny chwalące się pierwszą recką na świecie wystawiają co najmniej wysokie noty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 18:36, Fatal-X napisał:

Przecież tak zwykle jest, to jest norma. Myślisz że dostali pierwsi grę do recenzji za
ładny uśmiech?

Nie wiem za co. Ktoś musi być zawsze pierwszy.

Dnia 04.03.2011 o 18:36, Fatal-X napisał:

Poza tym zwróć uwagę że niemal zawsze portale/magazyny chwalące się pierwszą recką na
świecie wystawiają co najmniej wysokie noty.

Bo najczęściej czasopisma chwalą się pierwszymi recenzjami tytułów rzeczywiście z najwyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 18:47, maurras napisał:

> Poza tym zwróć uwagę że niemal zawsze portale/magazyny chwalące się pierwszą recką
na
> świecie wystawiają co najmniej wysokie noty.
Bo najczęściej czasopisma chwalą się pierwszymi recenzjami tytułów rzeczywiście z najwyższej
półki.


http://www.gram.pl/news_8QTrHe,3_Slabe_oceny_Homefront_spadek_cen_akcji_THQ.html

Po prostu wiedziałem że tak się stanie i wyjdzie średniak. Wszystkie znane opiniotwórcze portale to potwierdzają. Większość graczy także.

I kto miał teraz rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średniak czy nie... zagrać warto i samemu porównać z tym co na rynku już jest.

@Kubala000: Chyba przesadziłeś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 20:14, Fatal-X napisał:

I kto miał teraz rację?


W grę nie grałem, to po pierwsze, więc nie stwierdzę, czy jest ona średnia, czy to hit.
Po drugie napisałem, że najczęściej tyczy się ta sytuacja tytułów z wysokiej półki. Nawet jeżeli tutaj mielibyśmy do czynienia z grą jedynie dobrą, to nie powoduje to nieprawdziwości moich słów.
Po trzecie, nawet wśród późniejszych recenzji Homefront trafiają się wysokie noty rzędu 90%. Tak więc na jakiej podstawie zarzucasz dalej komuś nieuczciwość? Nadal nie została ona przez Ciebie udowodniona. Gra po prostu mogła bardzo spodobać się osobie piszącej recenzje, co jak widzimy ma miejsce wśród recenzentów nie tylko tworzących teksty najwcześniej, ale także wśród tych późniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować