Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozwiązanie akcji gry i gadżety za złotówkę w sklepie gram.pl!

48 postów w tym temacie

Nie mogliście wcześniej napisać o konkursie, wszystko wyprzedane :(
Mogliście poczekać do popołudnia, niektórzy w szkołach jeszcze byli, albo w pracy... :/
Z niechęcią mówię - "Gratuluję" "Szczęśliwcom" :/
Najbardziej mnie bolą Abonamenty X-360 :/
Od pół roku czekam na jakieś promocje i nic, a kiedy są, to nie mogę ich zdobyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie załapałem się :P. Dopiero wróciłem do domu. Fajna sprawa :D "ktoś zrobił nam żart i pozmieniał nam ceny" :P. Więcej takich dowcipnisiów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, najlepiej mieli X-boxowcy. Najwięcej wartościowych tytułów. PS3 totalnie bez niczego, a PC - raptem kilka gier, i to raczej kiepskiego kalibru.

Tak czy owak, zawsze to jakaś promocja, a 1 zł to jak za darmo, więc... :)

Swoją drogą, przydałyby się częściej tego typu konkursy, z tym, że np z mniejszą ilością nagród (np po 2 na każda platformę), ale nowości.

Jakkolwiek - fajna akcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zgarnąć Halo Reach :) Fart niesamowity i ponad 150 zł w kieszeni :) Wielkie dzięki za jedną z fajniejszych promocji w jakich brałem udział. Tak właśnie zyskuje się stałych klientów. Oby tak dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 14:09, Tenebrael napisał:

Swoją drogą, przydałyby się częściej tego typu konkursy, z tym, że np z mniejszą ilością
nagród (np po 2 na każda platformę), ale nowości.


Do bankructwa chcesz ich doprowadzić?! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 14:10, Zgreed66 napisał:

> Swoją drogą, przydałyby się częściej tego typu konkursy, z tym, że np z mniejszą
ilością
> nagród (np po 2 na każda platformę), ale nowości.

Do bankructwa chcesz ich doprowadzić?! :>


Hehe, wiesz, ja nie mówię raz na tydzień, ale raz na 2-3 miesiące, jak nie rzadziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, Panowie, Wyrwałem od was F1 2010, ale przy składaniu zamówienia usilnie w polu wartości zamówienia pokazywało mi że zamówiłęm 0 sztuk za 0 zl, i nie dało się tego zmienić, jednak całe zamówienie można było poprawnie złożyć. Jak mam to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja niczego sobie. prawie 2 godziny wyjęte z życiorysu. Niestety, nawet jak była jakaś pozycja na PC''ta to nie była dla mnie interesujaca. Kung fu panda xP? Wolałem oddać innym. Jak się okazało, Xboxowcy mają naprawdę się z czego cieszyć, PC? no nie wiem... Mnie to nic nie zaciekawiło : O. DS - POKEMONY! a taką miałem nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę zdecydowanie najciekawsze oferty otrzymał X360, którym akurat nie zawracałem sobie głowy przez brak sprzętu. Za to udało mi się dorwać Transformers: Zemsta Upadłych - zupełnie przypadkiem, gdyż polowałem na War for Cybertron. Ale za taką cenę nie mam powodów do narzekań ;).

Dziękuję gram.pl oraz gratuluję pozostałym szczęśliwcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja. ;) troszkę za mało tych produktów, bo jak parzyłem po 12 to praktycznie wszystko wykupione. :)

Dziwne tylko że, Drakensang:The River of Time w promocji nie znalazałem. Teraz też nie ma nawet jako wykupionego. ;p

Oby więcej takich promocji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej fajna sprawa.

Ja miałem w garści dwie gierki, ale niestety gram.pl komunistycznym systemem nie pozwoliło nacieszyć mi się wygraną, bo wszystkim trzeba dać po równo więc oferte anulowałem pomimo numeru zamówienia i informacji iż wysyłkę wyślą 06.04.

Gratuluje szęśliwcom, troche daliśmy się nabrać. Mam wrażenie, że wystawili to co leżało w magazynach i co nie zeszło z średnio popularnego X''a. Niemniej jednak fantastyczna sprawa i zabawa, cieszę się, że serwery wytrzymały.

Czekamy na więcej tego typu akcji. Czekamy też na letnią wyprzedaż. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować