Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bulletstorm - demo na PC dostępne

71 postów w tym temacie

A ściągnę i zagram. Na x360 w demko nie chciało mi się pykać, a na zakup w ciemno się nie skusiłem, więc cóż, lepiej późno niż wcale zobaczyć co w trawie piszczy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 11:01, Tenebrael napisał:

Przed jakąś godziną :D W Unreal 1 :D Ogólnie uważam, że FPS''y poszły w kiepską stronę,


WOW. 98 rok :) wszystko jasne... nie przyszło Ci do głowy że może jesteś za stary na gry :)?? znaczy może nie za stary bo nie można być za starym... ale gry przestały być od 98 roku robione dla Ciebie tylko dla następnych pokoleń a ty utknąłeś w 98 roku :)?? ja tam dobrze się bawię przy współczesnych FPSach i jak pokazują wyniki sprzedaży nie tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 09:52, Tenebrael napisał:

Swoją drogą, gra podzieliła los innych średniaków - miała swoje 5 minut, gdy wszyscy
się jarali (przynajmniej w Polsce, jak to zawsze, gdy wychodzi polska gra...), a teraz
co? Cisza.


Tak jest z każdą grą,która wychodzi na rynek ;) Wiedźmina 2 też to spotka: Po miesiącu lub dwóch,mało będzie się wspominało o tej grze poza fora dyskusyjne. Taki jest los gier, że nei zapamiętamy je na całe życie ;) (chociaż niektóre zapamiętujemy - chociaż wątpie,aby W2 było jedną z tych gier. Co nie kupie tej gry - mam zamówioną EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 11:05, arborek napisał:

WOW. 98 rok :) wszystko jasne... nie przyszło Ci do głowy że może jesteś za stary na
gry :)?? znaczy może nie za stary bo nie można być za starym... ale gry przestały być
od 98 roku robione dla Ciebie tylko dla następnych pokoleń a ty utknąłeś w 98 roku :)??
ja tam dobrze się bawię przy współczesnych FPSach i jak pokazują wyniki sprzedaży nie
tylko ja...


Akurat wynkii sprzedazy BS-a pokazuja, ze nikt sie przy tym nie bawi oprocz Ciebie najwyrazniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 11:07, Jester napisał:

Akurat wynkii sprzedazy BS-a pokazuja, ze nikt sie przy tym nie bawi oprocz Ciebie najwyrazniej.

A czy ja mówię że się dobrze przy nim bawiłem...? no dobra bawiłem się świetnie :D gra z jajem. Rozumiem jednak że gra jest specyficzna i może się wielu nie podobać... nie rozumiem jednak jak można być "zaskoczonym" po kupieniu gry :) dla mnie ona była dokładnie tym czego się spodziewałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2011 o 11:10, arborek napisał:

Nie rozumiem jednak jak można być "zaskoczonym" po kupieniu gry :) dla mnie ona była dokładnie
tym czego się spodziewałem :)


Jeżeli nie ogląda się cały czas gameplayów i trailerów to można być troszkę zaskoczony produktem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 11:13, bobobo napisał:

Jeżeli nie ogląda się cały czas gameplayów i trailerów to można być troszkę zaskoczony
produktem ;)


:D to ja czekam na komentarze "poszedłem do empiku wziąłem jakieś pudełko z szafki a tu GRA! ale chamstwo!! nie spodziewałem się gry!! nie czytałem nic o produkcie i jestem zaskoczony. oddajcie moją kasę złodzieje" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2011 o 11:27, arborek napisał:

:D to ja czekam na komentarze "poszedłem do empiku wziąłem jakieś pudełko z szafki a
tu GRA! ale chamstwo!! nie spodziewałem się gry!! nie czytałem nic o produkcie i jestem
zaskoczony. oddajcie moją kasę złodzieje" :D:D


Nie o to mi chodziło :P Można obejrzeć trailer czy 2,ale jeżeli będzie się oglądało każdy nowy materiał o powstającej grze,to nie powiesz "łał,ale miejscówa!" tylko "ee tam,nuda" ponieważ nie robi to na tobie wrażenia i już to widziałeś na filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arborek:

Uważam, że w nowych produkcjach tryb single totalnie ssie. Po prostu, wciąż to samo, ten sam schemat, zero jakichś innowacji, a jeśli już, to tylko spłaszczające rozgrywkę lub ją upraszczające. Natomiast co do multi, to owszem, gram w nowości: BC2 chociażby, czy nieco starsze UT3.

Również w singlu wychodzą ambitne tytuły. Taka Arma 2 chociażby, którą zawsze podaję jako przykład. Tyle tylko, ze nie są to gry dla mas, ale dla specyficznej grupy odbiorców.

Natomiast co do samego Bulletstorma, to nie zgodzę się, że można się było spodziewać tego, czym ta gra była. Twórcy cały czas dawali do zrozumienia, że gra nie będzie tak liniowaczy oskryptowana jak CoD (odwołując się do ich prześmiewczego Duty Calls, zakończonego nota bene reklamą Bulletstorma). Również system skillshotów wydawał się czymś innowacyjnym, rozbudowanym. Na gameplay''ach nie dało się dostrzec mankamentów tej gry, bo były one raczej "poszatkowane", co zacierało obraz, i np wydawało się, że skillshotów jest całe multum, a skrypty - są, ale dla urozmaicenia. Również maął różnorodność wrogów nie była możliwa do zauważenia, bo zawsze można było pomyśleć: "przecież to tylko gameplay, raptem kilka minut gry".

Tak więc IMHO całokształt wcale nie był taki oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale co wg. Ciebie było największą bolączką Bulletstorm''a? Bo rozumiem, że twierdzisz iż promocja to jedno a gra to co innego (jakby nigdzie indziej tak nie było...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Bulletstorm jest fajny. Dobrze, ze wydali w koncu demo na PC, ale jest jeden mankament, ktory jednak jest troche nie w porzadku w stosunku do graczy, ktorzy na konsolach nie graja. Otoz przy okazji wypuszczenia dema na konsole byly organizowane fajne konkursy, w ktorych mozna bylo wygrac fajne nagrody. A, posiadacze PCtow nie mogli w nich brac udzialu, bo nie bylo dema na te platforme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 12:31, Wojman napisał:

ciach


Właśnie :) bo jedna sprawa mnie nurtuje :) ma ktoś bulletstorma na PC? możecie sprawdzić w statystykach ile ludzie na PC wyciągają punktów na tej mapie co była w konkursie :D? ciekawi mnie czy faktycznie jest tak jak to się wszyscy puszą że "PCtowcy by zmiażdżyli konsolowców w tym konkursie" :D (pomijam fakt że każda platforma miała swój oddzielny ranking). Chciałbym się przekonać czy coś w tym jest! na konsolach rekord chyba był 25-26k ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia po ograniu dema trzy razy.

Kwestię instalacji sterty śmiecia oraz mocno konsolowy interface pominę.

Pierwsze wrażenie było takie, o takie - O_O

Przypomniał mi się stary dobry Painkiller od tego samego studia. Typowe mindless fun w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Brutalne zgony, przybijanie wrogów do ścian i wiele innych. Takiego banana na twarzy nie miałem już od dawna, muszę przyznać.

Jednak po chwili odczułem już lekkie znużenie - a w końcu mówimy tutaj zaledwie o demku. Po kilkukrotnym zabiciu przypadkowych mutantów odniosłem wrażenie, że widziałem już wszystko. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to prawdą, ale gra oprócz brutalności niczym szczególnym się nie wyróżniła. Skrypty, liniowość, niewielki poziom trudności. Po chwili miałem po prostu dość.

Powiem tak, nie jest to gra, za którą byłbym skłonny dać większą sumę pieniędzy. Niemniej jednak chętnie poczekam na jakieś obniżki i promocje i wtedy chętnie dokonam zakupu. Nie jest źle, ale jakoś z większym entuzjazmem wyczekuję Duke Nukem Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie kupiłem tej gry ;), już zapowiedź Multi mnie odstraszała :P, wiedziałem czym mogła gra Polska się skończyć xD, ale gorzej od AvP raczej chyba nie ma jak macie darmowe DLC :), w AvP za 4 map packi raptem trzeba z jakieś 4 dychy płacić o.O.
Ale Demko ściągnę, zobaczę czy rzeczywiście wyszedł im sh!t, okryty tylko dobrze grafiką komiksową :P, chyba Duke Nukem: Forever jak na razie dobrze się prezentuje :>.
I tak wogólę jak ktoś tu pisał że strzelanki schodzą na psy, muszę się z nim zgodzić..., mało jaka strzelanka mnie teraz wciąga teraz..., jedynie Counter-Strike nadal mnie wciąga a inne gry FPS?, jakoś mnie nie przekonują, a po zawiedzeniu się z Aliens vs Predator i nowym MoH już kompletnie zwątpiłem w dzisiejsze strzelaniny..., teraz bardziej mnie wciągają nowe gry MMORPG, takie jak np. T.E.R.A. Online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 12:51, arborek napisał:

> ciach

Właśnie :) bo jedna sprawa mnie nurtuje :) ma ktoś bulletstorma na PC? możecie sprawdzić
w statystykach ile ludzie na PC wyciągają punktów na tej mapie co była w konkursie :D?
ciekawi mnie czy faktycznie jest tak jak to się wszyscy puszą że "PCtowcy by zmiażdżyli
konsolowców w tym konkursie" :D (pomijam fakt że każda platforma miała swój oddzielny
ranking). Chciałbym się przekonać czy coś w tym jest! na konsolach rekord chyba był 25-26k
?!


Z tego co widzę, obecny rekord PC to 1153905. Na dowód link:

http://img163.imageshack.us/i/20110405002.jpg/

Jeszcze jakieś pytania? :D

Tak dla jasności, to około 46 razy tyle, co na konsolach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować