• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
1096

Nietypowy problem z myszką [Rozwiązany]

Pytanie

Mam dość dziwny problem z moją myszką x7 oscar 705, zakupiłem ją dziś.
Wszystko działa jak należy oprócz scrolla i to tylko podczas przewijania w dół, a żeby było jeszcze ciekawiej to dzieje się tak tylko w mojej przeglądarce ( google chrome 12), zauważyłem że jak "szarpne" mocno scrollem w dół to sie delikatnie obraz przesuwa, ale podczas normalnego "smyrania" scrolla obraz ani drgnie (w górę chodzi idealnie"
Oczywiście sprawdziłem wiele programów (itunes itd) tam taki problem nie występuje. Spróbowałem zainstalować stabilną wersję google chrome, ale to nie pomogło.
O co chodzi????

EDIT: A żeby było jeszcze ciekawiej to w ekranie w chrome z rozszerzeniami scroll dziala, a w samym oknie przeglądarki (ze stroną) jest tak jak pisałem wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

myszkę mam z tej samej serii i nic takiego się nie działo... najprościej jest oczywiście poradzić żebyś zmienił przeglądarkę... a na serio... skoro tylko w przeglądarce znaczy że sama myszkę/ewentualne sterowniki są OK, wychodzi na to że przeglądarka zwalona troszeczkę(sic!) Próbowałeś z inną myszką czy występuje ten sam błąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.04.2011 o 02:06, Bonaventtura napisał:

myszkę mam z tej samej serii i nic takiego się nie działo... najprościej jest oczywiście
poradzić żebyś zmienił przeglądarkę... a na serio... skoro tylko w przeglądarce znaczy
że sama myszkę/ewentualne sterowniki są OK, wychodzi na to że przeglądarka zwalona troszeczkę(sic!)
Próbowałeś z inną myszką czy występuje ten sam błąd??


Tylko z tą myszką taki błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dalej tego nie rozumiem, ale jesli wyłącze dołączone do myszki oprogramowanie "oscar" to wszystko jest w porządku także
PROBLEM ROZWIĄZANY, Proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować