• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Goths

Shogun 2 Total War BUG Z BUDYNKAMI AGENTOW

Pytanie

Witam,
mam problem i nie wiem z czego wynika. W w/w grze budujemy budynki agentów i za poziom budynku możemy rekrutować jednego agenta. U mnie nie działa to prawidłowo, gdyż mam na przykład budynek umożliwiający rekrutowanie ninja na poziomie 3, więc teoretycznie powinienem móc rekrutować 3 agentów ninja. Jednak mogę tylko jednego. Dotyczy to wszystkich typów agentów. Jeśli zbuduje dwa budynki jedengo agenta na 1 poziomie w 2 roznych prowincjach to wszystko sie zgadza (2 agentów na 2 budynki na i poziomie), jednak gdy ulepszam który kolwiek z nich to nic nie daje (wciąż tylko 2 agentów w tym przypadku). Proszę o poradę, czym to może być spowodowane, czy u innych występował podobny błąd. Z góry dzięki. Jeśli to możliwe to prosiłbym o odpowiedź na mojego meila. fxjkqwer@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

To nie błąd - tak to po prostu działa. Jest dostępny 1 agent na 1 miasto w którym znajduje się budynek agenta. Wyższy poziom danego budynku daje tylko lepsze bonusy. No i można mieć tylko 5 agentów danego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A co z informacją w opisie każdego z takich budynków, że "każdy kolejny budynek w łańcuchu tych budynków umożliwia rekrutowanie kolejnego agenta"? a poza tym jak grałem w demo i zdobyłem miasto w którym był lepszy budynek odnośnie agentów ninja to mogłem rekrutować więcej jak 1-dnego (oczywiście w odniesieni tylko i wyłącznie do tego miasta) agenta dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować