Zaloguj się, aby obserwować  
EdenLord

Windows Vista - Temat ogólny

5642 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 19:25, Kris_bla napisał:

Od wczoraj PC nie wylaczalem... wiec poczekalem 20h... chyba styknie nie?


Sorry, źle się wyraziłem. Gdy jest ten błąd tzn. nic się nie dzieje poczekaj z włączonym kompem 20 minut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:43, sferis napisał:

Sorry, źle się wyraziłem. Gdy jest ten błąd tzn. nic się nie dzieje poczekaj z włączonym kompem
20 minut :-)


No to tez Ci mowie, ze czekam juz 20h i nic ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:49, owczar4 napisał:

Mam pytanie, czy te Gry z logiem Visty chodzą zauważalnie lepiej na tym systemie?


Tak. Bo zasada tego, że dana gra jest w Games of Windows to spełnianie wymogów, np. czas ładowania poziomu max 30 sekund :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 07:24, sferis napisał:

> Mam pytanie, czy te Gry z logiem Visty chodzą zauważalnie lepiej na tym systemie?

Tak. Bo zasada tego, że dana gra jest w Games of Windows to spełnianie wymogów, np. czas ładowania
poziomu max 30 sekund :-)

A więc mająć gre z tym logiem chodzi zauważalnie lepiej na Viscie niż na XPku? :D

ps.Co trzeba mieć pod maską aby Vista chodziła na tip top? Słyszałem że wymagania ma spooooore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 07:50, owczar4 napisał:

> > Mam pytanie, czy te Gry z logiem Visty chodzą zauważalnie lepiej na tym systemie?

>
> Tak. Bo zasada tego, że dana gra jest w Games of Windows to spełnianie wymogów, np. czas
ładowania
> poziomu max 30 sekund :-)
A więc mająć gre z tym logiem chodzi zauważalnie lepiej na Viscie niż na XPku? :D

ps.Co trzeba mieć pod maską aby Vista chodziła na tip top? Słyszałem że wymagania ma spooooore.


tak gry z tym logiem są dostosowane do visty ;> U mnie vista działa jak rakieta na procu athlon 3600+ X2 , grafa 6600gt , 2giga ramu ;> mój kolega ma 1 giga i hula mu tak samo jak mi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 07:24, sferis napisał:

> Mam pytanie, czy te Gry z logiem Visty chodzą zauważalnie lepiej na tym systemie?

Tak. Bo zasada tego, że dana gra jest w Games of Windows to spełnianie wymogów, np. czas ładowania
poziomu max 30 sekund :-)


oj nie bardzo np: company of heroes ma logo game for windows i w porównaniu z innymi grami bez loga działa słabiej nie wpomnę już o porównaniu z win Xp :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:57, scott napisał:

> > Mam pytanie, czy te Gry z logiem Visty chodzą zauważalnie lepiej na tym systemie?

>
> Tak. Bo zasada tego, że dana gra jest w Games of Windows to spełnianie wymogów, np. czas
ładowania
> poziomu max 30 sekund :-)

oj nie bardzo np: company of heroes ma logo game for windows i w porównaniu z innymi grami
bez loga działa słabiej nie wpomnę już o porównaniu z win Xp :p

wszyscy czekamy na patcha obiecanego dla vista i dx10 wtedy się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:57, scott napisał:

> > Mam pytanie, czy te Gry z logiem Visty chodzą zauważalnie lepiej na tym systemie?

>
> Tak. Bo zasada tego, że dana gra jest w Games of Windows to spełnianie wymogów, np. czas
ładowania
> poziomu max 30 sekund :-)

oj nie bardzo np: company of heroes ma logo game for windows i w porównaniu z innymi grami
bez loga działa słabiej nie wpomnę już o porównaniu z win Xp :p


Przecież CoH wyszło jednak trochę czasu przed premierą Visty. Dopiero patch poprawi kompatybilonośc z nowym systemem Billa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spellforce złota edycja vs Vista Business ... vista wygrywa. Gra działa elegancko (z resztą wszystkie gry działają cacy ... no dobra, Oblivek nieco wybrzydza) ale strasznie stresuje mnie wpisywanie numeru seryjnego podczas każdego uruchomienia gry... nie wie ktoś gdzie się ta informacja zapisuje, bo nudzi mnie już każdorazowe ręczne wpisywanie ... Klucze w rejestrze utworzone są poprawnie, nie widzę żadnych braków (ale też nie mam żadnego odniesienia) ...
Jeśli ma ktoś tę grę, plus odrobinkę dobrej woli czy mógłby sprawdzić gdzie ten klucz jest przechowywany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 19:49, buras napisał:

Spellforce złota edycja vs Vista Business ... vista wygrywa. Gra działa elegancko (z resztą
wszystkie gry działają cacy ... no dobra, Oblivek nieco wybrzydza) ale strasznie stresuje mnie
wpisywanie numeru seryjnego podczas każdego uruchomienia gry... nie wie ktoś gdzie się ta informacja
zapisuje, bo nudzi mnie już każdorazowe ręczne wpisywanie ... Klucze w rejestrze utworzone
są poprawnie, nie widzę żadnych braków (ale też nie mam żadnego odniesienia) ...
Jeśli ma ktoś tę grę, plus odrobinkę dobrej woli czy mógłby sprawdzić gdzie ten klucz jest
przechowywany ?

cóż gram w sellforce 2 (wersja premierowa) i z kluczem nie mam problemu - w spellforce 1 (podstawka) także wszystko jest ok ...dziwna sprawa - zapytaj w pomcy
co do gier to jak narazie w gothica III grać pod vistą nie mogę - co 10-15 min wywala z komunikatem brak pamięcie ;) - i to tylko jak gram na terenie myrtany w nordmarze mogę grać normalnie - !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 18:01, Bam-Margera napisał:

orientuje sie ktos czy sa jakies nowe sterowniki do radeona po win vista po te ktore mam nie
sa najwyzszych lotów

są bodajże 7.5 catalysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:06, Bam-Margera napisał:

Ma Ktoś może link do jakiegos dobrego directx pod win vista

google i szukasz, dx9 ostatnia to chyba wersja z kwietnia, 10 o ile mi wiadomo nie była jeszcze aktualizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:06, Bam-Margera napisał:

Ma Ktoś może link do jakiegos dobrego directx pod win vista


Najnowszy DirectX jest już wbudowany w Vistę, nie ma nowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:51, Kris_bla napisał:

Czyli nikt nie wie jak tego Nero uruchomic? ;-(


Hmm, nie mam pojęcia. Kompletnie nie wiem co jest u Ciebie grane. Bo u mnie Nero działa wyśmienicie ;/ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować