Zaloguj się, aby obserwować  
MacTavish

Zareklamuj swój serwer Counter Strike

10 postów w tym temacie

Nie znalazłem takiego tematu więc założe nowy reklamujcie tutaj swoje serwery Counter Strike Ja na początek zareklamuje swój


Nazwa Serwera: [M-I]
IP Serwera:[M-I]
Forum: [M-I]
Platforma: Steam/Non Steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 20:15, MacTavish napisał:

Platforma: Steam/Non Steam


Non-Steam? Ejże, czy to przypadkiem nie jest propagowanie piractwa? Non-steam są jedynie pirackie kopie CSa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 20:22, Ring5 napisał:

> Platforma: Steam/Non Steam

Non-Steam? Ejże, czy to przypadkiem nie jest propagowanie piractwa? Non-steam są jedynie
pirackie kopie CSa...

O ile mi wiadomo to cs był MODEM do Half Life dopiero później Valve się przyczepiło do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że w świetle prawa serwery Non-Steam to serwery pirackie.
A same serwery Steam maja swoje plusy - np brak wszelkiego rodzaju hacków/tweaków/exploitów, bo korzystający z nich są z miejsca banowani a i sama gra posiada system anty-cheaterski który sprawdza integralność plików gry przed jej startem, więc Valve zrobiło niejako dobrą robotę.
CS nie był też nigdy jakimś fanowskim modem, to było dziecko bodajże Sierra Entertainment [które chyba już jako takie nie istnieje] a samo Valve zwyczajnie zrobiło fuzję po czym przejęło cały projekt i wprowadziło na platformę Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy serwery Non-steam są pirackie. Serwy non-steam są pozbawione ochrony Valve, a to piractwem chyba nie jest? Nie mnie to oceniać, bo sam w sumie grałem na serwach "stimowych". No ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 20:43, noobie napisał:

Nie wiem czy serwery Non-steam są pirackie.


Są, tak jak każdy prywatny serwer każdej sieciówki posiadającej takowy oficjalny i jednocześnie brak opcji serwera dedykowanego.
Tak samo jak pirackie są prvki różnorakich mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przyznam się szczerze, że o tym nie wiedziałem. Czyli to oznacza, że jeśli będę chciał popykać w cs''a, wejdę w wyszukiwarkę, wejdę przez przypadek na nonstimowy serw- jestem piratem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 20:15, MacTavish napisał:

Nie znalazłem takiego tematu więc założe nowy reklamujcie tutaj swoje serwery Counter
Strike Ja na początek zareklamuje swój


Nazwa Serwera: [M-I]
IP Serwera:[M-I]
Forum: [M-I]
Platforma: Steam/Non Steam

BAN za propagowanie piractwa, serwery prywatne są nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować