Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Mythos - Piromanta

5 postów w tym temacie

Chyba nazwę artykułu mozna zmienic na "(przynajmniej)Tydzień z: Mythos". Co do gry średnia, ale czego po Frogsterze oczekiwać. Darmowa więc liczba zarejestrowanych bedzie dość spora. Gra nic do branży nie wnosi, w kiepski sposob mixuje tuzy biznesu. Wrażenia po godzinie rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to raczej ubogo, jeśli chodzi o ilość zaklęć i zróżnicowanie w ramach jednej klasy. Darmowa czy nie, ta produkcja mnie nie porwała. Już wolę raz jeszcze zainstalować Avencast, podobna rozgrywka a mag o wiele bardziej zróżnicowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 07:13, Waaazuuup napisał:

Z tego co widzę, to raczej ubogo, jeśli chodzi o ilość zaklęć i zróżnicowanie w ramach
jednej klasy. Darmowa czy nie, ta produkcja mnie nie porwała. Już wolę raz jeszcze zainstalować
Avencast, podobna rozgrywka a mag o wiele bardziej zróżnicowany.

Podana przeze mnie lista zaklęć to tylko część z dostępnych. Dlatego napisałem "lista najważniejszych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 10:45, Zaitsev napisał:

Podana przeze mnie lista zaklęć to tylko część z dostępnych. Dlatego napisałem "lista
najważniejszych".


Widocznie jakaś zaćma poranna mnie dopadła, że nie dostrzegłem. Mimo wszystko szkoda, że tylko szkoły ognia są. Ale jednak f2p więc chyba nie ma co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować