Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3: DLC do gry dorównają BFBC 2 Vietnam

11 postów w tym temacie

Nie mogą, bo kasę trzeba wycisnąć od graczy :p. W BC2 jest Vietnam to w B3 niech zrobią IIWW w takiej świeżej oprawie. Byłbym zadowolony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do BF3 bardziej pasowałby mi dodatek z jakimiś jednostkami specjalnymi - oczywiście nie chodzi mi tylko o nazwę i wygląd umundurowania ale jakieś "specjalne" umiejętności i bronie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat o DLC do BF3 jestem całkowicie spokojny. DICE pokazało wielokrotnie, że potrafi to robić, a dodatki są duże, porządnie wykonane, dodają wiele nowego (BC2:Vietnam - nowe modele, pojazdy, bronie, mapy, muzyka - wszystko). Jedynym "pierdołowatym" dodatkiem było Specact do BC2. Ale mogę im to wybaczyć - wcześniej zrobili sporo nowych mapek, udostępnianych za darmo, więc to jedno potknięcie im bez problemu daruję.

A preorder na BF3 zrobiony już w dniu premiery (premiery info, że można zamawiać oczywiście :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli praca nad dodatkiem będzie trwać jeszcze w momencie wysłania gry do tłoczni, to trudno, żeby DLC był integralną częścią. Zresztą Vietnam na tyle różnił się klimatem, że nie widzę powodu, żeby był integralną częścią BC2. Gra powinna być w miarę spójna, a dopiero DLCami można robić "skoki w bok".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vide "Jednostki Specjalne" do BF2? Noktowizory, granaty oślepiające, linki do zjazdu z dachów budynków? No i SAS, Specnaz, Navy Seals jako strony konfliktu? Czemu nie. W dwójce było to całkiem fajowe, więc w trójce może być jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować