Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - zgarnij bilet na Grand Prix Polski w Toruniu i gry FIM Speedway Grand Prix 4

13 postów w tym temacie

gram.pl

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie, skierowanym przede wszystkim do miłośników czarnego sportu. Wykażcie się wiedzą na temat żużla, a jedna z dziesięciu nagród może być Wasza!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs - zgarnij bilet na Grand Prix Polski w Toruniu i grę FIM Speedway Grand Prix 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 17:35, Laid_back napisał:

niestety, jakoś nas uefa nie wylosowała :/


Jak sobie z nimi pogadamy to wylosuje. W końcu czego się nie robi dla gram.pl ;). A jak dobrze pójdzie to może na mistrzostwach zobaczymy naszą reprezentację ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybredni jesteście, po co na Euro? Jak nie chcecie na GP to ja chętnie tę wejściówkę przygarnę! :D Mam mecz na miejscu to mi się bilecik przyda :D Grę już mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6. Rozdanie nagród.
6.1. Nagroda zostanie wysłana do laureata konkursu, pod wskazany przez niego adres, najpóźniej do 19 czerwca 2011 roku. Niepodjęcie przesyłki z nagrodą w terminie określonym przez doręczyciela (pocztę, firmę kurierską) jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.

Jest 21 czerwca a nagroda nadal do mnie nie dotarła. Mam rozumieć, że zgodnie z zapisem w regulaminie z "automatu" zrezygnowaliście za mnie z nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wydaje się całkiem logiczne, że jeśli zostały wysłane w piątek, to w poniedziałek jeszcze nie docierają, prawda?
poczta dostarcza najszybciej w przeciągu tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie "Uderz w stół a nożyce się odezwą" i czasami warto uderzyć aby był odzew ;) Nagroda do mnie dotarła i napisałem o tym w emailu. Faktem jest, że nikt mnie nie poinformował czy w ogóle została wysłana stąd było moje pytanie. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować