Laid_back

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3408
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Laid_back

 • Ranga
  konsól

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Laid_back

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Redakcja pod kierunkiem Krzyśka Ogrodnika. Teraz jego męczycie :)
 2. Laid_back

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Moi Drodzy, po 68 miesiącach opuszczam szeregi gram.pl. Długo zastanawiałem się co, ile i w jaki to napisać - w końcu to kawał mojego życia, a praca tutaj była przygodą mocno związaną z prywatnym życiem - ale proste słowa są ponoć najlepsze. :) Gdy przyszedłem tutaj ( http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=467684&n=10 :D) i dołączyłem do Sol, Spaykiego i reszty wspaniałej ekipy, jeszcze pod skrzydłami CD Projektu, nie mogłem przypuszczać, że zabawię tu tak długo. Przez te lata wydarzyło się tak wiele – trudnych momentów i czystej frajdy, dotkliwych porażek i wielkich sukcesów - że ciężko byłoby takie wspomnienie złożyć w jakąś krótką i sensowną całość. Dziękuję Wam za wspólnie spędzone tu lata, możliwość poznania wielu fajny ludzi (trolli i hejterów również :>), bezcenną naukę i zdobyte doświadczenie. Przepraszam za obietnice, których - jak się potem okazywało - nie mogłem spełnić. Czasem takie głupoty i wydawałoby się banalne rzeczy, okazują się w praktyce nie do przeskoczenia... Żałuję, że nie dałem rady doprowadzić forum, kolektywu i gramsajtów do stanu moich i Waszych marzeń, oraz wykorzystać odpowiednio ich potencjału. Z drugiej jednak strony cieszę się, że udawało mi się je (nie raz) uchronić przed zamachami na nie ;). Liczę, że będzie tylko lepiej - życzę tego sobie i Wam. Mam też nadzieję, że te setki nagród, które rozdałem w konkursach przez lata, sprawiły sporo frajdy - a bany i kary nie były zbyt bolesne. ;) Ogromne podziękowania dla byłych i obecnych Moderatorów (sorki za wpis w Waszym wątku, ale nie chciałem nudzić w osobnym :P), Konsuli oraz wszystkich ludzi, którzy i tak tego nigdy nie przeczytają, a zasłużyli! :) Stery społeczności przejmuje redakcja, ja będę pewnie czasem zaglądał - nie piszę więc żegnajcie, raczej do przeczytania i zobaczenia. Piotr “Laid back” Szyfter
 3. Laid_back

  Konkurs Dead Island Riptide na długi weekend

  Tak, jeśli nie dostałeś, to wyślemy ponownie.
 4. Nie do końca o to chodzi, a poza tym zgłoszenia wysyłamy poprzez stronę konkursową, a nie na forum :P
 5. The Division fajnie się zapowiada, ale czekam na czasy, gdy Massive Entertainment zabierze się za World in Conflict 2...
 6. Jestem po trzecim odcinku House of Cards i Kevin Spacey to jest absolutny mistrz :). Warto oglądać choćby tylko dla niego. Sam serial fabularnie zresztą też jest dobry, ale duża ilość specyficznej amerykańskiej polityki i odwoływań i potrafi być często niezrozumiała.
 7. Takie akcje są właściwie dwa razy do roku i to zaledwie parę dni - na dodatek targi to esencja branży gier, którymi się przecież prawdopodobnie wszyscy tu interesujemy. Najlepszym wyjściem jest faktycznie wyłącznie kategorii na ten okres, bo tak właściwie jeśli nie dyskutować tutaj o gorących zapowiedziach gier i sprzętu do grania, to o czym... ;)
 8. Za to tym razem nie faworyzujemy uzdolnionych plastycznie ;)
 9. Laid_back

  Konkurs Dead Island Riptide na długi weekend

  Nagrody gra + gadzet lecą do: Yech kicerOO Kirabaxior SerwusX benq20 Dostaniecie jutro maila z informacją, gratulacje :)
 10. Laid_back

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  sprawdź proszę teraz
 11. Laid_back

  Konkurs Dead Island Riptide na długi weekend

  Dzisiaj nie, w poniedziałek - nikt (np ja) już po całym tygodniu siły nie ma :P
 12. Laid_back

  Forum 2.6 - ogólna dyskusja

  Już powinno śmigać :)
 13. Laid_back

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  A wstaw proszę tutaj ten obrazek, ja nie mam aktualnie problemu z dodawaniem obrazka do wpisu.