Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomasz Gop odchodzi z CD Projekt RED

74 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2011 o 19:56, Vojtas napisał:

Nie chodzi o krytykę, tylko o krytykanctwo, które uprawiasz. Różnica jest jak stąd na
Marsa. Pisałem Ci to już w kilku poprzednich wątkach, ale wolisz wciąż z uporem lepszej
sprawy, powtarzać te same demagogiczne argumenty. Dlatego jakakolwiek dyskusja po prostu
mija się celem - kolejny temat ze słowem "Wiedźmin2", kolejny dogmatyczny post dark_mastera
udowadniający fanbojom, jaka ta gra jest do rzyci, a producenci piowinni lepiej rowy
kopać, bo to już naprawdę ciężko spieprzyć. EOT

zapomniałeś o "haters gonna hate".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieuję ci Tomku za 5 lat cięzkiej przcy w CDPROJEKTRED i za 2 czesci Wiedźmina. Życzę Ci jak najlepiej.
Jednoczesnie mam wrażenie że Wiedzmin umarł wraz z Twojm odejsciem. Mam nadzieje że nie opuścisz świata gier i w innym zespole wydasz wiele ciekawych tytułów. POWODZENIA MISTRZU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do formy Wiedźmina 2 przez tego Pana czuję się niesamowicie oszukany.
Jak mógł odpowiadać za kształt W1 skoro dolączył do zespołu w 2006 a premiera była w 2007?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 21:38, regis221 napisał:

Co do formy Wiedźmina 2 przez tego Pana czuję się niesamowicie oszukany.
Jak mógł odpowiadać za kształt W1 skoro dolączył do zespołu w 2006 a premiera była w
2007?!


Przez rok można sporo zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 22:22, DambialkoX napisał:

Przez rok można sporo zrobić :)


Na rok przed premierą fabuła była podejrzewam prawie w 100% gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza grafiką W1 jest o lata świetlne przed W2. Ciężko mi wierzyć, że nad tymi dwoma projketami pracowali ci sami ludzie.

sry za 2 posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 21:38, regis221 napisał:

Co do formy Wiedźmina 2 przez tego Pana czuję się niesamowicie oszukany.


Nie musiałeś kupować gry od razu. Kupując grę w przedsprzedaży (lub też zaraz po premierze) zawsze istnieje ryzyko, że gra może Ci się nie spodobać. Mnie również. Ja się tak nadziałem z Civilization V, która na początku była niesamowicie zabugowana.

Dnia 20.07.2011 o 21:38, regis221 napisał:

Jak mógł odpowiadać za kształt W1 skoro dolączył do zespołu w 2006 a premiera była w
2007?!


Harpen napisał bzdurę. T. Gop był asystentem producenta w czasie dewelopingu W1. Starszym producentem był dopiero po rozpoczęciu prac nad W2. I nie jest on odpowiedzialny za kształt gry, bo zajmował się głównie PR-em i marketingiem. Szefem zespołu był Adam Badowski, przy W1 był szefem działu artystycznego.

Dnia 20.07.2011 o 21:38, regis221 napisał:

Poza grafiką W1 jest o lata świetlne przed W2.


Fabula jest moim zdaniem lepsza w dwójce - nie jakoś zdecydowanie (bo obie są bardzo dobre), ale jednak. To samo się tyczy systemu wyborów moralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabula w dwójce jest w I akcie i epilogu. W II akcie wątek główny nie jest właściwie w żaden sposób prowadzony.
Wybory to i może są. Szkoda tylko, że w W2 nie odczuwamy żadnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:42, regis221 napisał:

Fabula w dwójce jest w I akcie i epilogu. W II akcie wątek główny nie jest właściwie
w żaden sposób prowadzony.

Fabuła w W2 jest wg mnie lepsza niż w W1. W W1 nie mogłem pojąć po co Geralt ściga Azara. Tak dla zasady chyba.

Dnia 21.07.2011 o 10:42, regis221 napisał:

Wybory to i może są. Szkoda tylko, że w W2 nie odczuwamy żadnych konsekwencji.

Bo nie ma ich przedstawionych w postaci malowanych plansz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:42, regis221 napisał:

Fabula w dwójce jest w I akcie i epilogu. W II akcie wątek
główny nie jest właściwie w żaden sposób prowadzony.


Czyżby? Przecież Geralt

Spoiler

ściga królobójcę, który wraz z kamratami ukrył się po drugiej stronie mgły. W jaki więc sposób wątek nie jest prowadzony? Owszem, wiedźmin wykonuje zadania pośrednie, ale one są tylko usuwaniem przeszkód, na drodzę do głównego celu, którym jest Letho.


Dnia 21.07.2011 o 10:42, regis221 napisał:

Wybory to i może są. Szkoda tylko, że w W2 nie odczuwamy żadnych konsekwencji.


Mogłeś bardziej uważać. :) Konsekwencji doświadcza się w każdym akcie.

Spoiler

Np. w prologu jeśli poradzisz Młodemu założyć zbroję, tedy spotkasz go koło przystani i Ci podziękuje. Jeśli zalecisz olanie opancerzenia, wtenczas Młody zginie w czasie szturmu. To samo tyczy się hrabiego Daniela Etcheverry i Aryana La Valette''a. A to tylko dość lajtowy początek.



Fabuła w W2 jest bardzo zakręcona, ale jednocześnie adekwatna do intryg, które opisywał AS w książkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować