Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI

3463 postów w tym temacie

nic nie rozumiem , ściągnąłem , klikam na play , pojawiają się jakieś napisy po ang, kompletnie nie rozumiem o co chodzi , spróbowałem wpisać dla klucze na stronce Bety , nic nie działa. Brawa dla Ubisofta , za takie robienie w h*ja to ja dziękuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ci dalej wymieniają swoje ulubione frakcje :D huhauhauha. Matko kochana, zaraz 3k postów pęknie a oni dalej będą wymieniać... =.=. Jak "zieloni" nie napiszą że wszystkie klucze rozdane, to dalej będziecie wymieniać ? >:>. Może by coś w końcu napisali od siebie ;] np: Że już nie ma potrzeby by podawać frakcje :) i że dziękują wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:39, Braveheart napisał:

A Ci dalej wymieniają swoje ulubione frakcje :D huhauhauha. Matko kochana, zaraz 3k postów
pęknie a oni dalej będą wymieniać... =.=. Jak "zieloni" nie napiszą że wszystkie klucze
rozdane, to dalej będziecie wymieniać ? >:>. Może by coś w końcu napisali od siebie
;] np: Że już nie ma potrzeby by podawać frakcje :) i że dziękują wszystkim.

Ja wymieniłem na 130 stronie 129 x 20(bo tyle sie miesci na jednej stronie postow) = 2580 a wlasnie wszedlem na swojego maila a tam klucz do bety, tylko ze sie cos wolno pobiera ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 23:23, Robertcik1 napisał:

> > Ludzie, dostanę kiedyś ten klucz? już chyba każdy poza mną ściąga, a byłem
gdzieś
> chyba
> > 2200. Proszę ładnie? ;)
>
> Mam jeden zapasowy, e-maila proszę, chętnie się podzielę.

robert.k1@o2.pl i będę bardzo wdzięczny. :)


Cholera, no to się niestety spóźniłeś (strasznie Cię przepraszam, ale już zszedł, inny potrzebujący znajomy...). Życzę powodzenia w czekaniu na klucz, moze dojdzie. A jak nie, wbijaj na Gry-Online, tam chyba mają jeszcze zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować