Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI

3463 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2011 o 16:21, Kokon303 napisał:

nic nie rozumiem , ściągnąłem , klikam na play , pojawiają się jakieś napisy po ang,
kompletnie nie rozumiem o co chodzi , spróbowałem wpisać dla klucze na stronce Bety ,
nic nie działa. Brawa dla Ubisofta , za takie robienie w h*ja to ja dziękuje bardzo
:)


Dla tych którzy nie mogą wpisać kodu !!! Pobierzcie przeglądarke google chrome i w niej wejdzie na strone i wpiszcie kod, wtedy bd mogli pobrać grę już przez jakąkolwiek przeglądarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 17:09, kindziukxxx napisał:

czy ktoś wie czy jest jakieś miejsce do ściągnięcia tej bety jakoś z możliwością wznawiania,
bo mi w nocy przerwało na 20% ;/

na torrentach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:48, Swooneb napisał:

Ja wymieniłem na 130 stronie 129 x 20(bo tyle sie miesci na jednej stronie postow) =
2580 a wlasnie wszedlem na swojego maila a tam klucz do bety, tylko ze sie cos wolno
pobiera ;S

Witam.
To ustaw sobie na jedną stronę x 50 postów czyli max. Większość tak ma i ogólnie tak jest najlepiej i przede wszystkim wygodniej. Ty masz 130 a może teraz i większą a ja mam tylko 60 :). Co do pobioru to za dnia każdy ma taką lipę. Przeważnie. Mi wczorja pobierało max 70 kb/s Gdzie po zainstalowaniu ta BETA okazała się jakąś lipą. Zacząłem pobierać o 4 rano jeszcze raz. Średnia prędkość 1,2mb/s po czym już działało aksamitnie :P
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thank you for your pre-order, we hope you will enjoy your first experience with Heroes VI. Jak to cholera jasna pre order. Przeciez ja bylem zainteresowany beta a nie PRE ORDEREM!!! Ktos moze mi to wytlumaczyc ? I to kazdy po wklepaniu CD Keya i zatwierdzeniu warunkow licencji ma ten komunikat. WIec... OCB?

Klient bety sie pobiera tak btw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 17:14, mronoth napisał:

> czy ktoś wie czy jest jakieś miejsce do ściągnięcia tej bety jakoś z możliwością
wznawiania,
> bo mi w nocy przerwało na 20% ;/
na torrentach jest

ale czy jest to oficjalny klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thank you for your pre-order, we hope you will enjoy your first experience with Heroes VI. Jak to cholera jasna pre order. Przeciez ja bylem zainteresowany beta a nie PRE ORDEREM!!! Ktos moze mi to wytlumaczyc ? I to kazdy po wklepaniu CD Keya i zatwierdzeniu warunkow licencji ma ten komunikat. WIec... OCB?

Klient bety sie pobiera tak btw...

HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi się podoba ludzie ponieważ dzięki ich obronności i przy dobrej taktyce pokonać nawet większą armię od swojej.Ludzie się dobrze sprawują w kontrataku więc mają częściową przewagę nad przeciwnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować