Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda Softworks obchodzi 25. urodziny

27 postów w tym temacie

Powiem szczerze że fallout 3 podobał mi się 2x bardziej niż NV...
był to klimat typowej postapokalipsy bez udziwnień, kasyn itp. wraz z dodatkami tworzył niesamowity świat który wciągnął mnie do reszty ;] nie widze w tej grze wad i tyle ;D

(do wszystkich hejtersów: wracać do tibii i nie spamować ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyli się na Skynecie ;)

Tak na serio, to przy Daggerfallu spędziłem setki godzin... szkoda, że już Morrowind obniżył poprzeczkę, a potem to szkoda gadać. Ale kiedyś nie było to złe studio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:41, Krzycho napisał:

Zepsuli Fallouta (mogę naprawdę dużo pisać o tym co zrobili z tą grą ale robiłem to wiele
razy na wielu forach i nie chce mi się znowu) a Oblivion to jedna z najnudniejszych gier
w jakie grałem.



Obrazek w załączniku mówi wszystko.

A dla czepliwych, nie, nie chodzi tylko o ilość. Kto pograł chociaż kilkanaście godzin w New Vegas na pewno zauważył wyższą jakość ( ciekawość, poziom wykonania, frajdę ) questów.

Pozdrowienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 20:47, Aver88 napisał:

A ja nie cierpię gier Bethesdy za kompletny brak fabuły. Fajnie jest pobiegać po otwartym
świecie itp., ale nie daje to zbyt wiele satysfakcji gdyż jesteśmy w tym świecie sami
i nijak się pochwalimy swoimi osiągnięciami/odkryciami z innymi.


PFFF zagraj sobie w Morrowinda to zmienisz zdanie =.=. Jak skończysz singla zaczynaj ciąć w multi ;)
BTW: 100 lat Bethesda choć kto wie czy 50tki dożyjecie :P i po drodze ktoś was nie wykupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 20:49, Braveheart napisał:

PFFF zagraj sobie w Morrowinda to zmienisz zdanie =.=. Jak skończysz singla zaczynaj
ciąć w multi ;)


To Morrowind ma multi? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 21:52, Gumisiek2 napisał:

To Morrowind ma multi? o_O


Nieeeeee :D Nie chodziło mi o to :D że jak skończy singla Morrowinda niech tnie po multi lecz o ogół multi. Mój błąd że źle trochę napisałem zdanie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować