Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2010 o 18:36, SoieR napisał:

> Szukam dobrego builda dla huntera mark z kilkoma punktami w bm (może być też nawet
więcej),
> na w pół poświęconemu pvp i pve.
>
> PS. http://talent.mmo-champion.com/?hunter#9cHYxmmoZzCz,,11159 <-- spróbowałem
zrobić
> samemu, dobry ? Czy trzeba coś zmienić, poprawić ?
nie ma czegoś takiego jak pół na poł, albo robisz coś i robisz to dobrze albo nie robisz
tego wcale ^^


Nie ma takiego buildzika marks/bm, który dobrze się nadaje do pve i pvp ? Szkoda. :[
A o ile się nie mylę to ten dual spec kosztuje 1k, prawda ? Więc to trochę dla mnie nieosiągalny wydatek... :<

PS. Możecie podrzucić jakiś dobry build marks z kilkoma points'ami (lub więcej) w bm do pvp i pve ?
PS. Zrobiony przeze mnie build ujdzie ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 21:17, Azvar napisał:

Więc może zrobić sobie jeden build pod PvE, a drugi pod PvP, jak większość graczy :)

a czy ja gdzieś napisałem że nie? ;> PYTAŁ O BUILD TROCHE DO PVP TROCHE DO PVE, WIĘC JA NAPISAŁEM JAK SPRAWA WYGLĄDA i oczekiwałem wskazówek czego jemu potrzeba (+/-) oraz, tak wiem co to dual spec, ale może akurat nie ma go wykupionego?? może nie ma hajsu na to?? czy może pytał o 2 różne buildy ale mnie już logika zawodzi w tak młodym wieku?? ;< mógłbym od razu coś podać (losowo czy to do pve czy pvp) ale sprawa wygląda tak że te buildy będą się od siebie różnić w zależności do czego mają one być używane, ale jeśli takie drobne niuanse nie mają większego znaczenia to polecam:

http://www.wowhead.com/?talent#cV0GbgZftGzMA0GkzZsdkkkr:NdM random talenty, random glify +dobrze dobrany sp/spi gear i można huntardować z klasą bah dla majętnych polecam tankowski karabinek z icc25, wtedy to już wogóle odlot /roflcopter

sam mm pve ma co najmniej 2 główne buildy 1 dla arp''u 2 bez (opcja 1 wymaga niestety dość solidnego zaplecza sprzętowego bo ok 700arp o ile się nie myle czystego arp, dopiero wtedy można myśleć o arp buildzie i gemowaniu)

ps1: to nie caps- caps jet dla nubków, ja natomiast używam shift''a! \m/
ps2: porosze sie nie wymądrzać kiedy robię to ja- nigdy ;< /cry lemme finis'' forzd mon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualnie polecam iść w pvp build jeśli przez pve rozumiesz insty/heroiki, bo bieganie nawet na bg z pve niczym ciekawym nie zaowocuje; coś w deseń:
http://www.wowhead.com/?talent#cZ0eVsohdGhsxuVof0hbob
dodatkowe punkty wywal gdzie ci się podoba np jeśli masz 2h bron w deflection (zyskasz ok 120ap z enchantu na broni)
glify: ss disengage aimed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:34, Gallbaroquo napisał:

Mam pytanie. Dlaczego gdy ja ide na random dungeon dostaje 315 expa a mój znajomy 2k
expa mamy ten sam lvl? ;/

gdyż twój znajomy jest rested(wypoczęty, polecam wylogowywać się w karczmach lub stolicach) + pewnie itemy do expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
otóż ostatnio kumpel pokazał mi WoW''a i nawet mnie gierka troszkę wciągnęła i mam pytanie. Czy opłaca się zacząć grać? Chodzi mi o to, czy ta gra nie umiera? (Wiem, że wychodzi nowy dodatek, ale nie jest on zwiastunem śmierci?) Bo nie chce mieć takiej sytuacji jak miałem z Guild Warsem, kupiłem i strasznie tego żałuje...

I się pytam, opłaca się kupić? Dalej gra dużo ludzi? Kupować odrazu podstawkę i wszystkie dodatki? Bo w 3 kropki.pl Battlechest + WOTLK to ok ~140zł. Tylko chce mieć pewność, że wydam te pieniążki na grę i będę mógł spokojnie w nią śmigać.

Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ci się spodobało, śmiało łykaj - nie, gra z pewnością nie umiera. Stale implementują nowe rzeczy. Ja gram od 5 lat (z przerwami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko - zamierzam zrobić sobie maga jakiegoś i myślę o buildzie ciekawym pod frost. Ma ktoś coś ciekawego? Albo czy ten - http://www.wowhead.com/?talent=#of0fck0cZZVscckfu0fzgfsx - połączenie Arcane i Frost jest dobry?

@Manix69
Gra na pewno nie umiera i prędko śmierci jej nie będzie :) Możesz spokojnie kupić :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam zacząć od triala, pobierasz gre ze stronki bliza instalujesz, grasz, jak się spodoba ulepszasz acc do pełnego i grasz dalej nic nie trzeba instalować więcej ani nic (zakladając że na początek tylko podstawke), bah aktualnie najlepiej zrobic 1 triala do testowania a potem przed zrobieniem full acc zrobic jescze raz triala swiezego zyskasz na tym 10 dni na "friko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. To mam jeszcze dwa pytania. A może i nawet trzy. :P

1. Mogę śmiało kupować Battlechesta i WotLK? (Wtedy mam wszystkie dodatki??)
2. Jak kupię tą św. trójcę, to mam wszystko potrzebne do grania? Tzn. mam te 30 dni gry? Czy muszę jeszcze kupować pre-paidy? (czy mogę po tym miesiacu?)
3. http://allegro.pl/item892056111_world_of_warcraft_prepaid_60_dni_wow_automat_24_7.html jak kończy mi się abonament to wystarczy że takie cos kupie i gram kolejne 60 dni?

Bo w AoC opłacam abonament kartą kredytową, ale tutaj chyba kartą jest drożej? Jeżeli tak proszę mnie poprawić ile kosztuje kartą na 60 dni.

EDIT:

@Up Właśnie grałem na trialu i mi się spodobało. :) A chce mieć pudełko z gry. (Lubię mieć do kolekcji na półce)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Sam emigrowałem do niej z GW bo tam robisz tylko to samo. Tutaj w gruncie rzeczy też ale całkiem inaczej to wygląda. Cała otoczka w okół gry jest super, daje to niesamowite wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 19:10, Manix69 napisał:

1. Mogę śmiało kupować Battlechesta i WotLK? (Wtedy mam wszystkie dodatki??)

Ja na razie mam tylko Battlechesta ale śmiało możesz kupować z WOTLK.

Dnia 01.02.2010 o 19:10, Manix69 napisał:

2. Jak kupię tą św. trójcę, to mam wszystko potrzebne do grania? Tzn. mam te 30 dni gry?
Czy muszę jeszcze kupować pre-paidy? (czy mogę po tym miesiacu?)

Teoretycznie będzie potrzebny prepaid do założenia konta ale jeśli zrobisz konto na trialu, to wystarczy bo skończeniu abonamentu kupić.

Dnia 01.02.2010 o 19:10, Manix69 napisał:

3. http://allegro.pl/item892056111_world_of_warcraft_prepaid_60_dni_wow_automat_24_7.html
jak kończy mi się abonament to wystarczy że takie cos kupie i gram kolejne 60 dni?

Bo w AoC opłacam abonament kartą kredytową, ale tutaj chyba kartą jest drożej? Jeżeli
tak proszę mnie poprawić ile kosztuje kartą na 60 dni.

76,90zł, tyle płaciłem i opłaca się bardziej niż kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tak - to wszystko jest bo Battlechest ma podstawkę oraz pierwszy dodatek TBC.
2. Tak - masz 30 dni grania :)
3. W zupełności - sam z tego korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 19:10, Manix69 napisał:

Bo w AoC opłacam abonament kartą kredytową, ale tutaj chyba kartą jest drożej? Jeżeli
tak proszę mnie poprawić ile kosztuje kartą na 60 dni.


Kartą zawsze płacisz dokładnie tyle ile wynosi abonament gry w przeliczeniu na złotówki oczywiście, czyli 12,99 Euro pomnożyć przez aktualny kurs :) Obecnie to wychodzi drogo, bo Euro się twardo trzyma na swojej pozycji, kiedyś to karty prepaid były droższe (nawet 119 zł przy 40 zł kartą).

Co do gier, kup sobie Battlechesta (lub podstawkę i The Burning Crusade osobno, jak wolisz). Jedyny powód dla którego można kupować WotLK to chęć podniesienia limitu expa z 70 lvl na 80 lvl (co będzie nieodzowne, bowiem na najwyższym levelu zaczyna się właściwa gra, choć niektórzy wolą samo levelowanie :P) lub chęc zagrania nową klasą Death Knight (ale w tym celu będziesz już musiał mieć postać na 55 lvlu, aby odblokować taką opcję).

Jeżeli nie interesuje ciebie Death Knight, to możesz sobie darować zakup WotLK dopóki nie wbijesz około 68 lvl (wtedy można iść zwiedzać Northrend), z pewnością troche ci to zajmie za pierwszym razem, a do tego czasu WotLK pewnie nieco stanieje, bo już za kilka miesięcy wychodzi trzeci już dodatek - Cataclysm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem pvp w WoW, ale zacząłem grać w hordzie, więc postanowiłem pobiegać od samego początku BG (obecnie 19 undead). Ale czy - oprócz frajdy - jest jakiś sens biegać BG przed 80?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 20:24, Undertaker napisał:

Nigdy nie lubiłem pvp w WoW, ale zacząłem grać w hordzie, więc postanowiłem pobiegać
od samego początku BG (obecnie 19 undead). Ale czy - oprócz frajdy - jest jakiś sens
biegać BG przed 80?

taki sam jak i na 80- żaden ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wielkie dzięki.

Battlechest już zamówiony, a tego WotLK kupie jak wbije ten ~70lvl :) Przy okazji zamawiania innej gry. ;))

Mam nadzieje, że wciagne się w WoWa'' bo myślę, że bez powodu tyle osób w to nie gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się