Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2010 o 19:52, CH1CKEN napisał:

Spokojnie można grać w WoWie na Linuxie. Jednak w przypadku jakichś problemów technicznych
support Blizzarda Ci nie pomoże, ponieważ wspierają tylko Windę/Maca.


Rozumiem, iż można go normalnie zainstalować bez żadnych ceregieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie niczego takiego nie słyszę o.O Po prostu jest animacja i ten dźwięk z dingowania, ale żadnego "ciuch! ciuch!" :P Może to jakiś addon tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 21:16, Viitrik napisał:

Gdzie znajdę q na fishing 225+? Proszę o dokładne podanie, najlepiej z wowheada link
:)


Nie ma questa, jest książka do kupienia bodajże w Booty Bay (o ile jeszcze istnieje) lub wizyta u trenera (tutaj nie wiem co gdzie i jak, ale ten w Dalaran nauczy ciebie fishingu od A do Z).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 23:37, Azvar napisał:

Ja u siebie niczego takiego nie słyszę o.O Po prostu jest animacja i ten dźwięk z dingowania,
ale żadnego "ciuch! ciuch!" :P Może to jakiś addon tak robi?


Sprawdzę, ale addonów używam minimalnie. Mam raptem ze cztery, z czego jeden klasowy - wyłącza się sam gdy gram kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość takiego macro zeby był mousover i normalne healowanie targetu bez mousovera w jednym,
mam na mysli ze jeżeli nie mam nic z targetowanego to healuje mousover, mam targeta a nie mam mousover i healuje targeta... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 23:59, the_bishop napisał:

czy jest możliwość takiego macro zeby był mousover i normalne healowanie targetu bez
mousovera w jednym


Pewnie, że się da.
Np. ja mam coś takiego:

/cast [@mouseover, exists] Rejuvenation; Rejuvenation

czyli jeśli mam cel pod mouseover to leczy ten cel, inaczej ma normalny tryb z targetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 01:43, SoieR napisał:

haha pro, ciekawe jak to nazywają? ;P
wiewióry cleave? ;D


Mnie rozwalilo, ze ten rogal naprawde mial 2 skille na pasku >.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 02:41, DemoBytom napisał:

> haha pro, ciekawe jak to nazywają? ;P
> wiewióry cleave? ;D

Mnie rozwalilo, ze ten rogal naprawde mial 2 skille na pasku >.>''

nah, lepsze to że sie na arenie aplikacja poisonów na broni mu kończyła (1min kiedy wchodzili na arene)- to sie nazywa przygotowanie- choć z 2 strony to i tak pewnie nie szykowali sie do długich walk ;D
jako combat bez healera to tylko mogli tylko liczyć na szczęście że ofiary dobrze sie ustawią (okok siebie) i clickBTnKS (ftw) ^.^ zrobi robote a jak nie to i tak już nic im nie pomoże więc można sobie darować zbędzie skile na pasku, inna sprawa to to że straszny burdel miał z tego ui ale to już jego sprawa ;P
i tak arena- srs bzns ;]

ps: ładnie *urwa blizz zrobił z tym świętem dzieci, bg to jest jakiś... no nie wiem, brak słów, na wsg jak obie drużyny uparcie pilnują flagi nie idzie zabrać bo siedzi z 7 przecciwników w bazie a na pomoc nie ma co liczyć bo sojusznicy też siedzą w bazie -.-, eots to zerg na flage- nikt nie przejmuje sie bazami, na av mało kto myśli o pvp (nie że w przypadku av to dziwne) każdy kampi wieże
zabije kogoś na bg wyzywają mnie od nabów i retardów(bo im do osiągnięc pomaga..), znaczy wadafak -chyba po to sie na bg idzie, amirite?
rite??
./sadpandaface T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 03:55, SoieR napisał:

ps: ładnie *urwa blizz zrobił z tym świętem dzieci, bg to jest jakiś... no nie wiem,
brak słów, na wsg jak obie drużyny uparcie pilnują flagi nie idzie zabrać bo siedzi z
7 przecciwników w bazie a na pomoc nie ma co liczyć bo sojusznicy też siedzą w bazie


Pełna zgoda. Te eventy nie powinny mieć nic wspólnego z BG. Innym przykładem jest ten z Winter Veil, gdzie trzeba się zamienić w gnoma i mieć ileś honorable kills.
Ludzie, którzy nie robią PvP się denerwują, bo muszą nagle się tym zająć i nie mają pojęcia jak. Ci, którzy robią PvP też się denerwują, bo wchodzi im nagle na BG mnóstwo noobów. Po co to mieszać?
Dla mnie idealny jest Brewmaster - wożenie beczek, obrona przed Dark Irons, etc. Children''s week sobie darowałem, właśnie przez konieczność wchodzenia na BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 03:55, SoieR napisał:

ps: ładnie *urwa blizz zrobił z tym świętem dzieci, bg to jest jakiś...


Fajnie wygląda AV jak wbija 20 typa do wieży z sierotkami i jeden przeciwnik do obrony, (prawie) nikt go nie bije bo dopiero jak obroni flagę następna osoba może ją zaatakować zaliczając achieva z eventu. Obie strony na tym korzystają, bo ten co obrania flagę też robi sobie achieva z obroną 50 razy :P Podobnie WSG, też świetna okazja żeby porobić achievy ze zwrotem flag (aż zaraz pójdę i zrobię tego z 5 odzyskanymi flagami w jednym meczu, w dupie mam to że będą się na mnie inni denerować, blame Blizz :P).

Apropo tych ludzi co nie mają właśnie pojęcia co i jak... Na AV notorycznie spotykam ludzi, którzy z uporem maniaka próbują "zaatakować" flagę hordy w SWOJEJ wieży myśląc, że to im zaliczy achiev i wyzywają potem innych od najgorszych tłumacząc żeby poczekali, aż flaga zrobi się czerwona :D A przecież nic takiego się nie dzieje, bo wieża ulega zniszczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym petem chyba w children''s week jest oczywiście willy :) tylko zobaczcie jak troszczy się o swojego pana żeby nie był głodny

20100504124116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 08:04, pkapis napisał:

Pełna zgoda. Te eventy nie powinny mieć nic wspólnego z BG. Innym przykładem jest ten
z Winter Veil, gdzie trzeba się zamienić w gnoma i mieć ileś honorable kills.


Ja bym się nie posuwał aż tak daleko. Czemu nie, niech mają coś wspólnego. Tylko, żeby były tak pomyślane by nie psuły zabawy innym.
Zmuszanie ludzi do bycia na BG, podczas gdy nigdy tam nie byli, nie musi być aż takie złe. A nuż kogoś BG wciągnie, zostanie na dłużej i nauczy się grać i pracować z drużyną (patrz ja ;D)
Achievki powinny być jedynie zrobione tak by uwzględniały grę drużynową i nie prowokowały do gry indywidualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 12:38, Azvar napisał:

Podobnie WSG, też świetna okazja żeby porobić
achievy ze zwrotem flag (aż zaraz pójdę i zrobię tego z 5 odzyskanymi flagami w jednym
meczu, w dupie mam to że będą się na mnie inni denerować, blame Blizz :P).


Ja z myślą o achievie wbijam na WSG z jednoczesnym planem zrobienia tego przy okazji normalnej gry, jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem, że cała drużyna siedzi w bazie. Ale jakoś tak się złożyło, że jakiś hordziak wpadł zabrał flagę i jakimś cudem udało mu się wybiec z bazy. Z tego co widziałem to tylko jedna osoba oprócz mnie za nim wybiegła. Ubiłem go już poza bazą i achieva zdobyłem. Dalej zacząłem normalnie grać dopóki znów nie znalazłem się u siebie w bazie. A tam nadal moja drużyna siedzi, plus trzech hordziaków, z których jeden bierze flage i od razu ją upuszcza :D A pozostali po prostu sobie tańczyli i robili różne emotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CH1CKEN
mam do Ciebie pytanie bo mam trochę problemy ze znalezieniem na forum odpowiedniego tematu, jeżeli chodzi o tego sony vegas, jestem kompletnie zielony.Ktora tak naprawdę wersja jest najnowsza ? wiem ze sony vegas pro 9, ale po 9 jest jeszcze cos takiego jak 9,0c albo 9,0d... to raz, a dwa jak wygląda sprawa z pluginami ? jeżeli wiesz to daj mi znać, albo jakis link do forum/tematu będę wdzięczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się