Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Ściągnąłem programik do kierownic, ale niestety nic zupełnie nie pomógł. Co nieco o ustawieniach i graniu na kierownicy napisałem u siebie na gramsajcie. Ponadto zapraszam osoby korzystające z kierownic do dopisywania się albo u mnie w komentarzach pod tym tematem, albo tutaj na forum i podawanie jakiej firmy i jakie model kierownicy posiadacie i czy gra na niej dobrze wam chodzi, czy macie także problemy. Potem na gramsajcie zbiore i zrobie listę - na których kierownicach dobrze chodzi TDU, a na których źle. Dzięki wielkie z góry za informacje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sie i tutaj powtorze :)

Microsoft Sidewinder Precision Wheel
(jeden z nielicznych naprawde dobrych wyrobow tej firmy, az szkoda ze zaprzestali produkcji)

Jesli chodzi i skret to nie mam zastrzezen. Przydaloby sie jedynie zmodyfikowac lekko pedal gazu i hamulca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:11, sir Alfred napisał:

> takie oto wymagnia w pliku readme

Dziwne, ja w pliku ReadMe miałem tylko informacje o tym, że jest to wersja beta oraz, że twórcy
życzą miłej zabawy.

Ja tez, ale to co napisałem znalazłem na forum oficjalnym o tej grze. Tylko cytowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie trawię grania na kierownicach. Rozumiem że to klimatyczne i daję sporo satysfakcji ale dla mnie to zupełnie niegrywalne rozwiązanie. We wszystki wyścigówki w jakie grałem na kompie (TRD3, Flatout 1&2) na klawiaturze nie sprawiały mi problemu. Jak przesiadałem się na kierownicę u kumpla to zaliczałem każdą bandę. Na to by grać na kierownicy trzeba wypracować sobie zupełnie nowy styl gry. Nie wiem ile bym musiał ćwiczyć żeby chociaż omijać co drugą bandę. Poza tym rozwiązanie odpada z jeszcze jednego względu ... brak miejsca na biurku :)

PS. Ale chętnie spróbóje swoich sił w TDU na kierownicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:10, YahooPL napisał:

Osobiście nie trawię grania na kierownicach. Rozumiem że to klimatyczne i daję sporo satysfakcji
ale dla mnie to zupełnie niegrywalne rozwiązanie. We wszystki wyścigówki w jakie grałem na
kompie (TRD3, Flatout 1&2) na klawiaturze nie sprawiały mi problemu. Jak przesiadałem się na
kierownicę u kumpla to zaliczałem każdą bandę. Na to by grać na kierownicy trzeba wypracować
sobie zupełnie nowy styl gry. Nie wiem ile bym musiał ćwiczyć żeby chociaż omijać co drugą
bandę. Poza tym rozwiązanie odpada z jeszcze jednego względu ... brak miejsca na biurku :)

PS. Ale chętnie spróbóje swoich sił w TDU na kierownicy ...

Mam tak samo. Mimo że mam kierownice wole grać na klawiaturze bo po prostu łatwiej jest.
A oto i kierownica moich marzeń (w media m. kosztuje około 1tyś zł) :Logitech G25. Zainteresowani niech sobie zobaczą co to za cudo. Sprzęgiełko i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię na moim wysłużinym Logitech GP Force cośtam grać :)
Czy za granie po sieci w TDU trzeba będzie płacić abonament?? Bo nie wiem czy kopować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:37, Quatre napisał:

Ja tam lubię na moim wysłużinym Logitech GP Force cośtam grać :)
Czy za granie po sieci w TDU trzeba będzie płacić abonament?? Bo nie wiem czy kopować.


Nie... Inaczej bym nie kupował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...czy Athlon 3000+ s. 939, 2x512 mb PDP Patriot, GeForce 6600 Turbo Force Edition wystarczą do płynnej gry na medium?? Mam w planach kupno orginału no ale nie chciałbym wyrzucić pieniążków w błoto wiadomo... :) Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:44, Ballonik napisał:

Nie... Inaczej bym nie kupował :)

Poczekam jeszcze na jakąś recenzję i zamawiam więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:49, maciosb napisał:

Mam pytanko...czy Athlon 3000+ s. 939, 2x512 mb PDP Patriot, GeForce 6600 Turbo Force Edition
wystarczą do płynnej gry na medium?? Mam w planach kupno orginału no ale nie chciałbym wyrzucić
pieniążków w błoto wiadomo... :) Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!!


Raczej problemu nie powinno być z płynną grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2007 o 18:16, citekmaniak napisał:

Mam tak samo. Mimo że mam kierownice wole grać na klawiaturze bo po prostu łatwiej jest.
A oto i kierownica moich marzeń (w media m. kosztuje około 1tyś zł) :Logitech G25. Zainteresowani
niech sobie zobaczą co to za cudo. Sprzęgiełko i wogóle.


Tak tylko że w tej grze akurat kierownica będzie przydatna , jest sporo prostych długich dróg ,łatwiej utrzymać samochód jadący 300km/h kierownicą albo padem nic klawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co mi powiecie o TD: U, warto? pytanie kieruje do tych osób które mają super szybki internet i ściągnęły sobie betę, ja nie mam tyle czasu, szkoda prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:07, Lucas016 napisał:

I co mi powiecie o TD: U, warto? pytanie kieruje do tych osób które mają super szybki internet
i ściągnęły sobie betę, ja nie mam tyle czasu, szkoda prądu.


mam tą samą sytuację co Ty - wolne łącze. ale czekam na szybsze to sobie ściągnę. poczytaj na gramsajcie idzikowski6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:07, Lucas016 napisał:

I co mi powiecie o TD: U, warto? pytanie kieruje do tych osób które mają super szybki internet
i ściągnęły sobie betę, ja nie mam tyle czasu, szkoda prądu.

czy warto mozesz ocenic po gameplayach jakie znajdują sie na moim gramsajcie. Jak masz dobrego kompa to gra ci się spodoba raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:16, d.a.m.i.a.n napisał:

mam tą samą sytuację co Ty - wolne łącze. ale czekam na szybsze to sobie ściągnę. poczytaj
na gramsajcie idzikowski6

ja mam 1mega, ale i tak szkoda prądu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:20, Lucas016 napisał:

> mam tą samą sytuację co Ty - wolne łącze. ale czekam na szybsze to sobie ściągnę. poczytaj

> na gramsajcie idzikowski6
ja mam 1mega, ale i tak szkoda prądu:)

O lol. Ja mam 512 i ściągnęło mi się bez problemu w 16 godzin więc ty byś miał już po zaledwie 8. Masz takiego neta i jeszcze narzekasz. Eh.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:25, citekmaniak napisał:

O lol. Ja mam 512 i ściągnęło mi się bez problemu w 16 godzin więc ty byś miał już po zaledwie
8. Masz takiego neta i jeszcze narzekasz. Eh.......

toć to podobno 3,6GB mnie takie liczby przerażają(kompleks zwany emule), ale jeśli szybko się ściąga to spróbuje:) szykujcie się na reckę bez obwijania w bawełnę, żadnego pobłażania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować